Nastolatka z KORONAWIRUSEM wypisana ze szpitala. Będzie się leczyć w domu!

i

Autor: Paweł Jaskółka

Izba przyjęć Szpitala Miejskiego w Rzeszowie zamknięta! Trafiła tam kobieta z koronawirusem

2020-03-23 15:21

Do Szpitala Miejskiego przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie trafiła kobieta z koronawirusem. Potwierdziły to testy. Izba przyjęć jest nieczynna.

Jak informuje rzecznik prezydenta Rzeszowa Maciej Chłodnicki, kobieta trafi do szpitala zakaźnego, a izba przyjęć w szpitalu przy ul. Rycerskiej będzie poddana dezynfekcji, co zajmie najprawdopodobniej dwa dni. W tym czasie izba przyjęć będzie nieczynna. Trwa ustalanie, kto miał kontakt z kobietą - wszystkie te osoby będą poddane kwarantannie.

Jak ustaliła gazeta Wyborcza, kobieta do Szpitala Miejskiego zgłosiła się w związku z krwawieniem z przewodu pokarmowego, kilka dni wcześniej w innym szpitalu, (w którym przebywały osoby z podejrzeniem koronawirusa) miała wykonywaną gastroskopię.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6657 osób, a 6516 są poddane kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 70 osób.

Express Biedrzyckiej - Gość: gen. dr Grzegorz Gierelak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE