Jarosław. Kierowca BMW ze srogim mandatem: 4 tys. zł i 30 punktów karnych! Za co zdobył rekordowe punkty?

i

Autor: KPP Jarosław Jarosław. Kierowca BMW ze srogim mandatem: 4 tys. zł i 30 punktów karnych! Za co "zdobył" rekordowe punkty?

Rekordowy mandat

Jarosław. Kierowca BMW ze srogim mandatem: 4 tys. zł i 30 punktów karnych! Za co "zdobył" rekordowe punkty?

2022-10-12 13:41

Kierowca BMW został ukarany ogromnym mandatem: 4 tys. zł i 30 punktów karnych to kara, jaką nałożyli na niego policjanci z grupy SPEED w Jarosławiu. W jaki sposób "zdobył" rekordowe punkty? - Kierujący BMW 25-latek wyprzedzał na przejściu dla pieszych i jechał z prędkością 128 km/h w obszarze zabudowanym - podaje policja.

Rozpędzone BMW zatrzymali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy wchodzą w skład grupy Speed. Do zdarzenia doszło po godz. 12.00 w Jarosławiu na ul. Kruhel Pełkiński. Kierowca znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość, a do tego wyprzedzał na przejściu dla pieszych!

- 25-latek zdecydował się na wyprzedzanie na przejściu dla pieszych oraz jechał z prędkością 128 km/h w miejscu, gdzie dozwolona prędkość wynosiła 50 km/h - informuje KPP Jarosław.

Mężczyzna został ukarany punktami karnymi oraz mandatem.

- 25-letni mieszkaniec gminy Jarosław został ukarany mandatami karnymi na łączną kwotę 4 tys. złotych oraz 30 punktami karnymi. Za przekroczenie prędkości o 78 km/h w obszarze zabudowanym kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy - podaje policja.

Policjanci wystosowali apel:

- Apelujemy o rozsądek i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Nastolatkowie znęcają się nad jeżem na Skwerze Szarych Szeregów w Pabianicach
Sonda
Czy dostałaś/eś kiedykolwiek mandat za przekroczenie prędkości?