Jasło. Pijany 46-latek przyjechał na komendę policji. Miał 3 promile!

2021-10-28 12:41
 Jasło. Pijany 46-latek przyjechał na komendę policji. Miał 3 promile!
Autor: Pixabay.com Jasło. Pijany 46-latek przyjechał na komendę policji. Miał 3 promile!

46-latek przyjechał samochodem do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle na przesłuchanie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu!

Wczoraj, tj. w środę (27 października) przed południem do jasielskiej komendy zgłosił się, wezwany na przesłuchanie, 46-latni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna przyjechał do komendy swoim samochodem, który zaparkował na wewnętrznym parkingu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, jednak gdy policjanci przebadali go alkomatem, przecierali oczy ze zdumienia! Mężczyzna przyjechał na komendę pijany.

- Wyraźne trudności z wypowiadaniem się oraz wyczuwalna od mężczyzny silna woń alkoholu, wzbudziły podejrzenie u prowadzącego czynności policjanta. Podczas interwencji okazało się, że 46-latek był pijany. Urządzenie pomiarowe wskazało w jego organizmie 3 promile alkoholu. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami - informuje podkomisarz Piotr Wojtunik z KPP Jasło.

Za popełnione przestępstwo 46-latek  odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też:

Express Biedrzyckiej - Agnieszka Dziemianowicz-Bąk: Morawiecki wyprowadza pieniądze z Polski
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE