Pijany żołnierz prowadził wojskową ciężarówkę na Podkarpaciu! Z tyłu jego koledzy

i

Autor: maciekde/cc0/Pixabay.com Pijany żołnierz prowadził wojskową ciężarówkę na obwodnicy Jarosławia, wioząc innych mundurowych

Pijany wiózł trzeźwych

Był jedynym pijanym żołnierzem z całego grona. Wiózł kolegów wojskową ciężarówką na Podkarpaciu!

2023-02-16 20:29

Pijany żołnierz prowadził wojskową ciężarówkę na obwodnicy Jarosławia. To nie wszystko, bo z tyłu pojazdu siedzieli inni mundurowi - wszyscy, w przeciwieństwie do swojego kolegi, byli trzeźwi. Mężczyzna został zatrzymany, po czym okazało się, że miał we krwi promil alkoholu. Śledztwo w tej sprawie od policji w Jarosławiu przejęła Żandarmeria Wojskowa.

Pijany żołnierz prowadził wojskową ciężarówkę na Podkarpaciu! Z tyłu jego koledzy

Policjanci z Jarosławia zatrzymali na obwodnicy miasta pijanego żołnierza, który w dodatku wiózł wojskową ciężarówką swoich kolegów. Do zdarzenia doszło na początku lutego, ale sprawa wyszła na jaw dopiero teraz za sprawą informacji Krzysztofa Zasady z RMF FM. Żołnierz, który trafił w ręce policji, miał we krwi promil alkoholu. Wyciągnięciem konsekwencji wobec mundurowego zajmie się Żandarmeria Wojskowa. - Przesłaliśmy już tam wszystkie materiały dotyczące tej sprawy - mówi aspirantka sztabowa Anna Długosz, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Jak dodaje kobiety, pozostali żołnierze, którzy podróżowali ciężarówką, byli trzeźwi. Jak informuje RMF FM, pojazd został zatrzymany, bo nie miał tablic rejestracyjnych, chociaż wojsko odpowiedziało, że numery były namalowane na bocznej i tylnej burcie ciężarówki.

Sonda
Czy każdy powinien przejść szkolenie wojskowe?
Wkładali policyjne mundury i ruszali w miasto. Tak dokonywali napadów