Kierowca zasłabł za kierownicą. Zginął w tragicznym wypadku

i

Autor: KPP Jarosław Kierowca zasłabł za kierownicą. Zginął w tragicznym wypadku

Wypadek

Kierowca zasłabł za kierownicą. Zginął w tragicznym wypadku

2023-02-24 11:52

Do dramatycznego wypadki doszło na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. Jak przekazuje policja, kierujący skodą, 61-letni mieszkaniec Rzeszowa w wyniku zasłabnięcia, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik, słup, wjechał na chodnik i przejście dla pieszych, po czym skoda zatrzymała się uderzając w przydrożną latarnię. Nieprzytomny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety, jego życia nie dało się uratować.

Kierowca zasłabł za kierownicą. Zginął w tragicznym wypadku

Do tragedii doszło w czwartek (23 lutego 2023), około godz. 12.30 na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. Nie żyje 61-letni mieszkaniec Rzeszowa. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący skodą, 61-letni mieszkaniec Rzeszowa, prawdopodobnie w wyniku zasłabnięcia, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w krawężnik, po czym auto kontynuowało jazdę na wprost. Skoda najechała na ozdobny słup, wjechała na chodnik, następnie na przejście dla pieszych, po czym pojazd zatrzymał się, uderzając w przydrożną latarnię.

- W wyniku zderzenia nieprzytomny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety życia 61-latka nie dało się uratować - przekazuje KPP Jarosław.

Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Pomnik Czynu Rewolucyjnego w Rzeszowie
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?