Śpiewnik kolęd. Co śpiewać w Święta Bożego Narodzenia?

2021-12-24 13:25
Najpiękniejsze kolędy. Co śpiewać w Święta Bożego Narodzenia? Słowa najpopularniejszych kolęd
Autor: Pixabay.com

Śpiewnik kolęd. Co śpiewać w Święta Bożego Narodzenia? To jasne, że kolędy! Znasz na pamięć wszystkie najważniejsze teksty kolęd? Jeśli nie - przychodzimy z pomocą. Sprawdź najbardziej popularne teksty kolęd. "Cicha Noc", "Wśród Nocnej Ciszy", "Pójdźmy wszyscy do stajenki", "Bóg się rodzi", "Przybieżeli do Betlejem". Zobacz nasz śpiewnik kolęd.

Teksty kolęd. Sprawdź najpopularniejsze polskie kolędy

Sprawdź nasz śpiewnik! Znajdziesz teksty najpopularniejszych polskich kolęd. Co śpiewać w Wigilię i okres Bożego Narodzenia? Z nami przypomnisz sobie teksty najpopularniejszych kolęd. "Cicha Noc", "Wśród Nocnej Ciszy", "Pójdźmy wszyscy do stajenki", "Bóg się rodzi", "Przybieżeli do Betlejem" - w teorii wszyscy znają teksty tych kolęd, jednak w praktyce okazuje się, że nie wszyscy znają te same wersje, niektórzy pamiętają tylko pierwszą zwrotkę. Polecamy więc kliknąć w naszą galerię i rozpocząć kolędowanie!

Teoretycznie teksty kolęd znają wszyscy, jednak kiedy przyjdzie co do czego - okazuje się, że drugiej zwrotki już niekoniecznie  znamy, zdarzają się pomyłki, przez co trudno się zgrać, śpiewając wspólnie. Dlatego przychodzimy z pomocą! Możecie sprawdzić teksty najpopularniejszych kolęd.

Kliknij w galerię, żeby przejść do tekstu kolęd:

Co zrobić, by choinka długo stała? Ogrodnik podpowiada
Sonda
Czy wydasz więcej na święta niż rok temu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE