Kolejny pumptrack w Rzeszowie! Powstanie na Bulwarach

2022-02-08 8:53
Kolejny pumptrack w Rzeszowie! Powstanie na Bulwarach
Autor: Urząd Miasta Rzeszowa Kolejny pumptrack w Rzeszowie! Powstanie na Bulwarach

Na Bulwarach w Rzeszowie powstanie pumptrack. Zespół torów rowerowych, z przeszkodami i muldami to już drugi tego typu obiekt w stolicy Podkarpacia. Inwestycja zajmie powierzchnię ok. 2 tys. m kw. Szczegóły poniżej.

Dobra wiadomość dla wielbicieli rowerów! Jak informuje rzeszowski ratusz, pumptrack powstanie w południowo-zachodniej części rzeszowskich Bulwarów. Inwestycja zajmie powierzchnię ok. 2 tys. m kw. Złoży się na nią kilka elementów.

- Pierwszy z nich to minipumptrack, czyli tor dedykowany najmłodszym i mniej doświadczonym miłośnikom jazdy na rowerze. Bardziej doświadczeni będą mogli korzystać z głównego toru. Łączna długość wszystkich odcinków torów wyniesie 375 m - podaje Urząd Miasta Rzeszowa.

Polecamy: Nowy dom rodziny z Padwi Narodowej. To odmieniło ich życie! Dziękujemy [WIDEO, GALERIA]

Oprócz tego, zostanie też wykonana kanalizacja deszczowa, zamontowane latarnie i stojaki na rowery a także elementy małej architektury – m.in. ławki i kosze na śmieci.

Pumptrack na Bulwarach to już drugi taki obiekt w Rzeszowie. W ubiegłym roku tor rowerowy z muldami i „chopkami” powstał na os. Baranówka.

Zobacz też: Chcą pochować zmarłych narzeczonych w Polsce. Założono zbiórkę na sprowadzenie ciał Wiktorii i Konrada z Holandii

Policja informuje o śmierci narzeczonych z Przeworska
Sonda
Czy często jeździsz na rowerze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE