Kopki k. Rudnika. Matka ZABIŁA swoje dzieci i siebie. Poruszające komentarze: Zabrała tę tajemnicę do grobu

i

Autor: BO/SUPER EXPRESS Kopki k. Rudnika. Matka ZABIŁA swoje dzieci i siebie. Poruszające komentarze: "Zabrała tę tajemnicę do grobu"

Kopki k. Rudnika. Matka ZABIŁA swoje dzieci i siebie. Poruszające komentarze: "Zabrała tę tajemnicę do grobu"

2021-04-08 9:51

Nie milkną echa strasznej tragedii, która rozegrała się w Kopkach k. Rudnika. We wtorek, 30 marca Magdalena V. zabiła dwójkę swoich dzieci: Julkę (lat 7) i Mateusza (lat 3), a następnie sama popełniła samobójstwo. Kobieta nie chciała wypełnić sądowego nakazu i oddać dzieci ojcu, obywatelowi Niemiec, Jochenowi V. O tym dramacie mówiła cała Polska. Również internauci publikowali poruszające komentarze w tej sprawie.

Kopki k. Rudnika. Matka zabiła dwoje dzieci i siebie

Do tej tragedii doszło we wtorek, 30 marca. Do drzwi domu, w którym Magdalena mieszkała razem z rodzicami, zapukał ojciec dzieci, Jochen V., obywatel Niemiec, wraz z kuratorem i psychologiem. Wcześniej rodzina mieszkała w Niemczech, dzieci miały niemieckie obywatelstwo i tam się wychowywały. Magdalena V. wyjechała jednak z Niemiec i zamieszkała w rodzinnej wsi, gdzie kilkaset metrów od rodzinnego domu wybudowała swój dom dla siebie oraz syna i córeczki. W związku z tym, że kobieta wyjechała wraz z dziećmi z ich rodzinnego kraju, ojciec wystąpił do sądu o ich powrót do Niemiec. Kobieta jednak za nic nie chciała oddać dzieci mężowi. Tego feralnego dnia, 30 marca pod pretekstem przygotowania dzieci do podróży, zabrała je do łazienki i tam zabiła Julkę i Mateuszka, a potem siebie. Wstępne wyniki sekcji zwłok potwierdziły, że wszyscy zmarli w wyniku ran kłutych zadanych ostrym narzędziem.

Czytaj też: Matka WOLAŁA ZABIĆ dzieci, niż oddać je ojcu, by wróciły do Niemiec. Dlaczego Julka i Mateuszek zginęli? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Zabójstwo w Kopkach. Internauci komentują

Sprawa poruszyła chyba każdego, kto o niej usłyszał. Internauci szeroko komentowali informacje o zabójstwie w Kopkach pod naszymi tekstami. Sporo z nich próbowało w jakiś sposób zrozumieć, dlaczego doszło do tak strasznej tragedii - dlaczego matka zabiła swoje dzieci? Poniżej kilka z nich (tekst oryginalny)

"Przeżywacie jak mrówka okres ?Zabiła to zabiła. odmierzyła Sobie najsurowszą karę. A, że dzieci zabiła tylko Ona wie dlaczego i zabrała tę tajemnicę do grobu.Spoczywajcie w spokoju Aniołki(*) Wyrazy współczucia dla rodziny. I przestańcie obwiniać oraz oczerniać Matkę?Da Wam to coś, że jej ubliżycie?? Lepiej Wam??", "Szkoda że nikt wcześniej jej nie pomógł. Tragedia", "Dziwny jest ten Świat i wciąż w nim Tyle Zła - szok !" , "Nic jej nie tłumaczy wiadomo.serce pęka ??co te dzieci czuly. Ale nikt nie wie jakim człowiekiem był ojciec dzieci....", "Po tym co zrobiła, widać że sądy wiedziały co robią... Nic nie usprawiedliwia morderstwa dzieci...", "Jaka byla prawda to zabrala ją ze sobą "

Kopki k. Rudnika. Matka ZABIŁA dzieci i siebie. Komentarze internautów

i

Autor: Screen z Facebooka
Kopki k. Rudnika. Matka ZABIŁA dzieci i siebie. Komentarze internautów

i

Autor: Screen z Facebooka
Kopki k. Rudnika. Matka ZABIŁA dzieci i siebie. Komentarze internautów

i

Autor: Screen z Facebooka
Kopki k. Rudnika. Matka ZABIŁA dzieci i siebie. Komentarze internautów

i

Autor: Screen z Facebooka
Zabójstwo w Kopkach k. Rudnika. Nie żyje dwójka dzieci i matka

Więcej o zabójstwie w Kopkach k. Rudnika: