Kradzież w Żabce. Policjanci szukają tego mężczyzny! To, co robił w sklepie nie mieści się w głowie

i

Autor: podkarpacka policja Kradzież w Żabce. Policjanci szukają tego mężczyzny! To, co robił w sklepie nie mieści się w głowie

Widziałeś go?

Kradzież w Żabce. Policjanci szukają tego mężczyzny! To, co robił w sklepie nie mieści się w głowie

2023-06-01 11:44

Policjanci szukają mężczyzny, który okradł sklep "Żabka" przy ul. Wianek w Tarnobrzegu. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca ukradł alkohol i uciekł. W chwili zdarzenia był agresywny, wyzywał pracownicę sklepu i rozrzucał stojące przy kasie artykuły! Śledczy opublikowali jego wizerunek.

Do zdarzenia doszło 11 lutego 2023 rok przed godz. 19, w sklepie spożywczym „Żabka” przy ul. Wianek w Tarnobrzegu. Teraz policjanci publikują wizerunek mężczyzny.

Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna w wieku 20-30 lat będący pod działaniem alkoholu zabrał ze sklepu dwie butelki wódki.

- Sprawca był agresywny, wyzywał ekspedientkę i rozrzucił znajdujące się przy kasie artykuły. Po zdarzeniu uciekł w nieznanym kierunku. Sprawca posiadał ze sobą rower koloru czerwonego z kierownicą szosową typu baranek - informują policjanci.

Rysopis sprawcy:

Wiek około 20 – 30 lat, szczupłej budowy ciała, ciemne włosy, zarost na twarzy. Mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę do pasa, bluzę sportową z kapturem w ciemnym kolorze z jasnymi wzorami, spodnie dresowe z białymi paskami biegnącymi wzdłuż nogawek oraz buty sportowe.

Śledczy opublikowali wizerunek mężczyzny z zapisu monitoringu, by ustalić jego tożsamość. Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia, posiadające informację w tej sprawie, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2, pokój 228, kontakt telefoniczny 47 825 34 30 lub 47 823 33 30.

Kraśnik. 21-latek wysiadł z auta i zaczął kopać skodę. Straty na 15 tys. złotych
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?