Lotto. Wydał tylko 2 zł, wygrał sporą kasę! Farciarz z Rzeszowa trafił w Keno

2022-02-08 12:59
 Lotto. Wydał tylko 2 zł, wygrał sporą kasę!  Farciarz z Rzeszowa tarfił w Keno
Autor: totalizator.pl/ materiały prasowe Lotto. Wydał tylko 2 zł, wygrał sporą kasę! Farciarz z Rzeszowa tarfił w Keno

Wygrana w Keno w Rzeszowie. Szczęśliwiec wydał niewielką sumę, bo 2 złote i wygrał 10 tys. złotych! Keno to popularna gra Lotto, w której losowanie odbywa się co 4 minuty. Wygrana padła w Rzeszowie 6 lutego 2022. Szczegóły poniżej.

Keno to popularna gra Lotto. Za 2 zł co 4 minuty mamy szansę na wygraną! Gracz decyduje, ile liczb typuje w zakładach - od 1 do 10 liczb. Losowanych jest 20 liczb. Im więcej liczb, tym wyższa wygrana. Tym razem los uśmiechnął się do kogoś, kto zagrał w stolicy Podkarpacia. W niedzielę, 6 lutego 2022 wygrana w Keno padła w Rzeszowie w punkcie przy ul. Kochanowskiego 18. Farciarz wygrał sporą kasę! Wydał tylko 2 zł, za co zgarnął 10 tys. zł! Serdecznie gratulujemy wygranej.

Zobacz też: Kolejny pumptrack w Rzeszowie! Powstanie na Bulwarach

Najwyższe wygrane o wartości 2 mln zł w Keno padły 10 stycznia 2015 w Stęszewie oraz 21 listopada 2019 w miejscowości Biała Podlaska. Kolejna wysoka wygrana to 1 mln złotych w Brzegu Dolnym. Wygrana padła tam 30 kwietnia 2021.

Niedawno los uśmiechnął się do osoby, która  skreśliła szczęśliwe liczby w Strzyżowie. Wygrana w LOTTO wyniosła ponad 5 milionów złotych! Szczegóły: "Szóstka" w Lotto w Strzyżowie. Szczęściarz wygrał miliony złotych!

Torunianie aresztowani za fałszywe banknoty. Grozi im gigantyczna odsiadka
Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE