Maciej zginął pod traktorem. Dwójka malutkich dzieci została bez taty. 29-latka pożegnają bliscy

2021-09-15 19:14
Maciej zginął pod traktorem. Dwójka malutkich dzieci została bez taty. 29-latka pożegnają bliscy
Autor: Reprodukcja BO/SUPER EXPRESS Maciej zginął pod traktorem. Dwójka malutkich dzieci została bez taty. 29-latka pożegnają bliscy

Do tego potwornego wypadku doszło w sobotę (11 września). Maciej z Dylągówki (Podkarpackie) pracował tego dnia przy wyciąganiu gałęzi z lasu. Traktor, który prowadził przewrócił się i przygniótł 29-latka. Mąż i ojciec malutkich dzieci zmarł. W czwartek bliscy pożegnają go w Ostatniej Drodze.

W sobotę (11 września) doszło do tragedii w Dylągówce.  Maciej Ś. był wspaniałym mężem i ojcem dwójki dzieci. Świat stał przed nim otworem. Niestety, jego życie przedwcześnie się skończyło. Co się stało tego feralnego dnia?

- Wstępnie ustalono, że 29-letni mężczyzna używając ciągnika rolniczego wyciągał gałęzie z lasu. Wtedy ciągnik marki Ursus przewrócił się, przygniatając kierującego. Mężczyzny nie udało się uratować. Decyzją prokuratora, zwłoki mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Zabezpieczono również pojazd- informował rzecznik prasowy rzeszowskiej policji Adam Szeląg.

Mieszkańcy Dylągówki są wstrząśnięci. Maciej osierocił dwójkę malutkich dzieci. Miał tylko 29 lat. Matka tragicznie zmarłego zamieściła poruszający wpis ze zdjęciem swojego syna: "Synu do zobaczenia w lepszym świecie bardzo Cię kocham". Bliscy pożegnają zmarłego mężczyznę w czwartek, 16 września. Wtedy odbędą się uroczystości pogrzebowe w Kościele Parafialnym w Dylągówce.

Zobacz też: Potworna śmierć pod traktorem w Dylągówce. Młody ojciec i mąż nie żyje

Adrian zginął na motorze, którego nie powinien prowadzić
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE