Majówka 2021. Jak będą otwarte sklepy w Rzeszowie? Biedronka, Lidl, Kaufland, Żabka

Majówka 2021. Jak będą otwarte sklepy w Rzeszowie? Biedronka, Lidl, Kaufland, Żabka
Autor: StockSnap/Pixabay.com Majówka 2021. Jak będą otwarte sklepy w Rzeszowie? Biedronka, Lidl, Kaufland, Żabka

Majówka 2021. W jakich sklepach zrobimy zakupy 1-3 maja? Polacy ruszają do sklepów tuż przed „majówką” - zwykle robimy zakupy tuż przed weekendem majowymi, jednak co w przypadku, jeśli czegoś nam zabraknie? Które sklepy będą otwarte? Gdzie można będzie zrobić zakupy? Większość sklepów będzie zamkniętych, jednak niektóre miejsca będą w Rzeszowie otwarte. Tam zrobisz zakupy. Gdzie? Zobacz szczegóły poniżej.

Majówka 2021 w Rzeszowie. Czy sklepy będą otwarte?

Przed nami majówka, która w tym roku będzie dość długa, jeśli chodzi o wolne od handlu. Sklepy będą zamknięte zarówno 1,2 jak i 3 maja. 1 maja (sobota) przypada Święto Pracy, natomiast 2 maja przypada w niedzielę niehandlową. W poniedziałek wypada 3 maja, który również jest dniem wolnym od handlu, to Święto Konstytucji 3 Maja. W związku z tym w tych dniach sklepy takie jak: Biedronka, Lidl, czy Kaufland będą zamknięte.

Czytaj też: Podkarpackie. Jaka będzie pogoda na majówkę? Sprawdź najnowsze prognozy!

Majówka 2021 w Rzeszowie. Gdzie zrobić zakupy?

Zakupy podczas majówki będziemy mogli zrobić za to na stacjach benzynowych. Niektóre z nich są świetnie wyposażone, kupimy tam najpotrzebniejsze rzeczy. Otwarte też będą sklepy Żabka, jednak często w skróconym wymiarze pracy. Warto zaglądnąć też do małych, osiedlowych sklepików, gdzie za ladą stoi właściciel. W związku z pandemią, zamknięte będą również lokale gastronomiczne, natomiast w większości z nich złożymy zamówienie na wynos.

Rzeszów: Policyjna eskorta kobiety chorej na astmę
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE