Makabryczna śmierć na Podkarpaciu. Utopił się w stawie

i

Autor: Archiwum prywatne Makabryczna śmierć na Podkarpaciu. Utopił się w stawie

Przerażające!

Makabryczna śmierć 37-latka. Krystian popełnił samobójstwo?! [ZDJĘCIA]

2022-07-26 11:00

Gniewczyna Łańcucka na Podkarpaciu. W spokojnej wsi w powiecie przeworskim straż pożarna wraz z policją wyciągnęła ze stawu samochód... W środku były zwłoki 37-letniego Krystiana K. Prokuratura będzie wyjaśniać, czy mężczyzna popełnił samobójstwo, wjeżdżając do wody oraz czy do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Makabryczna śmierć 37-latka pod lupą śledczych. Co tam się stało?!

Krystian K. był ojcem dwóch chłopców. Chociaż rozwiódł się z żoną, to bardzo kochał swoje dzieci. Rodzina mężczyzny to ludzie znani w okolicy. O samym Krystianie miejscowi wypowiadają się w różny sposób. Wielu jego znajomych zwraca uwagę, że 37-latek z pasją łowił ryby w prywatnym stawie swojej rodziny, który był usytuowany około kilometra od domu.

Niestety nie wszytko w jego życiu układało się po jego myśli. W piątek (22.07) wziął kluczyki do samochodu i wyszedł z domu... Kiedy jego nieobecność się przedłużała, a telefon nie odpowiadał, rodzina powiadomiła policję o zaginięciu mężczyzny, a siostra Krystiana K. przygotowała posty w portalach społecznościowych, informujące o poszukiwaniach zaginionego.

W piątek ok. godz. 16.00 rodzina 37-letniego mieszkańca gminy Tryńcza zgłosiła zaginięcie mężczyzny, który wyjechał z domu i nie powrócił. Komisariat Policji w Sieniawie od razu podjął czynności, które miały na celu ustalenie miejsca pobytu zaginionego. Poszukiwania trwały do późnych godzin wieczornych. W sobotę rano wznowiono działania. Strażacy z PSP Przeworsk wraz ze specjalną grupą dronową przeszukiwali zbiorniki wodne. Podczas działań w Gniewczynie Łańcuckiej dron na terenie jednego z prywatnych stawów pod taflą wody wykrył samochód – relacjonuje Mariusz Czyrny z przeworskiej policji.

– Policja wraz ze Strażą Pożarną wyciągnęła zatopiony pojazd, w którym ujawniono ciało mężczyzny. Późniejsze działania funkcjonariuszy potwierdziły, że we wnętrzu auta znajdował się poszukiwany 37-latek. Na miejscu zdarzenia pracował biegły z zakresu kryminalistyki, lekarz sądowy oraz prokurator. Obecnie prowadzone jest śledztwo, które ma wyjaśnić, co się stało. Mogę powiedzieć, że wstępnie wykluczono, aby na aucie były jakieś ślady działania osób trzecich – informuje policjant.

Makabryczna śmierć na Podkarpaciu. Utopił się w stawie

i

Autor: Archiwum prywatne Makabryczna śmierć na Podkarpaciu. Utopił się w stawie

Rodzina w mediach społecznościowych poinformowała o pogrzebie Krystiana K. Ostatnie pożegnanie 37-latka odbędzie się w środę, 27 lipca o godzinie 16.00 w Gniewczynie Łańcuckiej.

Znajomi nie mają wątpliwości, że 37-latek mógł do stawu wjechać celowo, by odebrać sobie życie. Według sąsiadów mężczyzna nie mógł sobie poradzić z problemami, które go przytłaczały. Jaka była dokładna przyczyna śmierci Krystiana K., wyjaśni prowadzone śledztwo.

Siostra Krystiana K. pożegnała mężczyznę w słowach, które łamią serce- Bardzo serdecznie dziękuję za każde udostępnienie postu związanego z zaginięciem mojego brata. Nikt z nas nie spodziewał się takiego zakończenia... Żegnaj bracie ❣️

Makabryczna śmierć na Podkarpaciu. Utopił się w stawie

i

Autor: Archiwum prywatne Makabryczna śmierć na Podkarpaciu. Utopił się w stawie
Ostatnie pożegnanie druhny Dominiki z Królika Polskiego

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze – zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga – pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Wierzysz, że ta sprawa zostanie wyjaśniona?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki