Makabryczne odkrycie w potoku. Ciało zaginionej kobiety odnaleziono w miejscowości Równe

i

Autor: archiwum serwisu zdjęcie ilustracyjne

DRAMAT RODZINY

Makabryczne odkrycie w potoku. Ciało zaginionej kobiety odnaleziono na Podkarpaciu

2024-02-12 14:29

W sobotni poranek 10 lutego we wsi Równe na Podkarpaciu odnaleziono ciało kobiety. Leżała w potoku, niedaleko ulicy Dworskiej. Nie było wątpliwości, że jej życia nie da się przywrócić. Wcześniej ofiara ze wsi Równe była poszukiwana przez rodzinę.

Równe na Podkarpaciu. W potoku znaleziono zwłoki kobiety

We wsi Równe na Podkarpaciu dokonano makabrycznego odkrycia. 85-letnia kobieta leżała martwa w potoczku przy ulicy Dworskiej. Do zdarzenia doszło o poranku w sobotę 10 lutego 2024 roku.

- Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia - przekazał portalowi TVN podkom. Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Ciało znalezione w powiecie krośnieńskim należało do 85-letniej mieszkanki wsi Równe na Podkarpaciu. Kobieta dzień wcześniej wyszła z domu i do niego nie wróciła, mieszkała sama. Zaniepokojona rodzina zaczęła poszukiwania.

- Oględziny przeprowadzone na miejscu zdarzenia nie wskazywały, aby do śmierci tej kobiety przyczyniły się inne osoby, niemniej w celu ustalenia i wyjaśnienia wszelkich okoliczności tej sprawy zarządziliśmy przeprowadzenie sekcji zwłok, która określi ewentualną przyczynę zgonu - przekazał portalowi Prokurator Rejonowy w Krośnie Sławomir Merkwa. Sekcja zwłok została wyznaczona na wtorek 13 lutego. Na miejscu oprócz policji pracowali strażacy z OSP KSRG Równe.

Dlaczego umarł Andrzej T. z Markowej

Znane osoby z Podkarpacia. O kogo pytamy?

Pytanie 1 z 11
Komentator sportowy, osobowość telewizyjna. Urodzony w Dębicy