Nowe informacje

Mała Pola z Białobok wciąż na OIOM-ie. Są nowe informacje "Nasza maleńka córeczka walczy"

2023-02-17 9:22

Malutka Pola z Białobok, która choruje na SMA poruszyła serca i udało się uzbierać zawrotną kwotę, 9,5 miliona złotych na najdroższy lek świata. Niestety, radość nie trwała długo. Pola trafiła do szpitala. Rodzice dziewczynki przekazali najnowsze informacje dotyczące jej zdrowia.

Wielkie szczęście, jakim było zebranie 9,5 miliona na lek dla chorej na SMA dziewczynki zostało bardzo szybko zaburzone. W środę, 25 stycznia 2023, rodzice malutkiej Poli Matuszek z Białobok zamieścili druzgocący wpis w mediach społecznościowych. Pola zadławiła się i trafiła do szpitala. Zaczęła się walka o życie Poli. W jakim stanie jest teraz? Jej rodzice zamieścili w czwartek (16 lutego 2023) tuż przed godziną 22.00 wpis:

- Witajcie #teamPoli. Trzy dni temu, pisaliśmy, że nie wiemy, co przyniesie kolejna minuta… Dziś… Polę znowu zaatakowała infekcja, a w związku z tym nadal pozostaje na OIOM-ie. Został włączony kolejny antybiotyk. Nasza maleńka córeczka walczy. Zostaliśmy też poinformowani o wyniku rezonansu główki Poli. I choć wynik powinien nam dawać nadzieję, bo pokazuje, że obrzęk mózgu się zmniejszył, jednak… niedotlenienie trwało na tyle długo, by spowodować poważne uszkodzenia w mózgu Poluni. Jak bardzo poważne? Nie wiemy... I nikt nie jest w stanie tego powiedzieć... kolejne dni a może i tygodnie nie będą należały do łatwych ale wierzymy ze stan Poli się poprawi i nieustannie modlimy się o cud. Dziękujemy za wasze wsparcie - czytamy we wpisie.

Kolejki po pączki w Rzeszowie
Sonda
Czy pomagasz w zbiórkach charytatywnych dla potrzebujących osób?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki