Mini torcik i czekoladowe praliny na Dzień Kobiet [WIDEO, GALERIA]

2023-03-07 14:05

Rzeszowska cukiernia z Miodowej przypomina panom o nadchodzącym Dniu Kobiet: - Pań święto czas start...Z kwiatkiem, serduszkiem, całusem... w zależności od sytuacji, ale obowiązkowo z czekoladowym sercem - zachęcają cukiernicy. Serca, które wręczamy ukochanej osobie nie mogą być puste! W tych czekoladowych dedykowanych na święto Kobiet jest coś przepysznego.

Od dawna wiadomo, że kobietom najlepiej oddać serce, a cukiernicy z Miodowej, gdzie od mieści się znana rzeszowska cukiernia Julian Orłowski i Kazimierz Rak, podpowiadają jakiego serduszka nie odrzuci żadna, nawet najbardziej wymagająca przedstawicielka płci pięknej.

- Wiadomo, że Dzień Kobiet najlepiej świętować na słodko, więc my mamy czekoladowe serca wypełnione pralinkami w różnych smakach i mini torciki, które są coraz częściej wspaniałą alternatywą dla ciasta. Oczywiście przybrane specjalnie na święto naszych ukochanych pań. Jakby dla kogoś mini torcik był za mały, mamy też większe w różnych kolorach i z różnym przybraniem na różne okazje, a teraz specjalnie wykonane na Dzień Kobiet. Dla tych pań, które uwielbiają kwiaty, mamy też słodkie różyczki i całe bukiety - mówił cukiernik Jakub Rak.

Najsłynniejsza rzeszowska Cukiernia Julian Orłowski & Kazimierz Rak poleca przepyszne torty, zanim się sprzedadzą! Czekoladowe, owocowe, pistacjowe, orzechowe, malinowe  i jakie tylko dusza zapragnie! A co najpiękniejsze w torcie, którym obdarowujemy kobiety? To fakt iż panie na pewno podzielą się tym smakołykiem z darczyńcą i wszyscy będą świętować Dzień Kobiet na słodko.

Dzień Kobiet na słodko
Sonda
Kupujesz kwiaty na dzień kobiet?