Pierwszy atak zimy w Rzeszowie [WIDEO, GALERIA]

2021-11-29 17:00

Ostatni poniedziałek listopada przywitała mieszkańców Podkarpacia zimową aurą. Śnieg pojawił się niemal w całym województwie i jeszcze nie przykrył miast białą pierzyną, ale zima już przypomniała o sobie i jasno zaznaczyła, że trzeba będzie się z nią liczyć w najbliższych miesiącach.

Południowe krańce województwa podkarpackiego zazwyczaj mają śnieg szybciej niż te północne i centralne części. Jednak 29 listopada stolica województwa mocno popadało, a zima przypomniała o sobie w dosadny sposób. Ci którzy nie zmienili jeszcze opon na zimowe mieli spore problemy, a piesi musieli zasłaniać oczy od wirujących, mokrych białych płatków. Temperatura była na plusie więc śnieg szybko topniał, ale już wiadomo, że   czas wyciągnąć z szafy ciepłe kurtki, czapki, rękawiczki i otulać się szalikiem przed wyjściem z domu. Zima dopiero się rozgaszcza i co najważniejsze zostanie z nami na dłużej.

Atak zimy w Rzeszowie

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE