Terliczka: Wypadek na A4 pod Rzeszowem. Potężne utrudnienia! [AKTUALIZACJA, WIDEO]

2022-05-09 19:15
TERLICZKA
Autor: Materiały policyjne Po wypadku w Terliczce na autostradzie stoi sznur samochdów ciężarowych

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Terliczka w powiecie rzeszowskim. W zderzeniu dwóch pojazdów ranna została jedna osoba. Autostrada w kierunku Krakowa jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 18.00. Co wydarzyło się na A4 pod Rzeszowem?

AKTUALIZACJA. Zakończyły się utrudnienia na autostradzie A4 koło Rzeszowa – przekazały służby drogowe i mundurowe w poniedziałkowy wieczór. Wcześniej na wysokości miejscowości Terliczka doszło do wypadku drogowego. Jego szczegóły opisujemy w dalszej części artykułu.

Do wypadku doszło w poniedziałek (9.05.2022) około godz. 14.00, na odcinku autostrady A4, na wysokości Terliczki w powiecie rzeszowskim – na trasie w kierunku Krakowa. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że w samochodzie ciężarowym wystrzeliła opona. Kierowca zatrzymał się na poboczu, za nim stanął pojazd obsługi autostrady, w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia. To nie był jednak koniec.

Po wypadku w Terliczce na autostradzie stoi sznur samochodów ciężarowych

W pewnej chwili w tył pojazdu autostradowego uderzył samochód dostawczy, który następnie przewrócił się na bok. Do szpitala przewieziono 64-letniego kierowcę dostawczego iveco.

TERLICZKA
Autor: Materiały policyjne Policjanci kierują na objazdy

Oba pasy autostrady w kierunku Krakowa są zablokowane. Policjanci, na węzłach w Łańcucie i Przeworsku, kierują pojazdy na objazd drogą krajową nr 94. Utrudnienia na autostradzie mogą potrwać do godz. 18.00.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE