Podaj cegłę na budowie Centrum Młodzieży w sercu Rzeszowa

i

Autor: Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych INPRO Podaj cegłę na budowie Centrum Młodzieży w sercu Rzeszowa

Podaj cegłę na budowie Centrum Młodzieży w sercu Rzeszowa [VIDEO, AUDIO]

2019-02-17 15:40

We wschodnim skrzydle Dworca PKP w Rzeszowie od roku trwają intensywne prace nad powstaniem Międzynarodowego Centrum Młodzieży PERON. Stowarzyszenie Inpro prosi o wsparcie na PolakPortafi.pl

PERON to najnowszy i można powiedzieć największy z dotychczasowych projektów Stowarzyszenia Inpro. Plan zakłada stworzenie przestrzeni społeczno - kulturowej z zapleczem noclegowym. W Centrum będą mogli gościć mieszkańcy Rzeszowa i okolic, a turyści i wycieczki szkolne. Mówi Beata Szmuc ze Stowarzyszenia Inpro.

Pomimo sporego dofinansowania jakie otrzymało Inpro, w dalszym ciągu brakuje środków na wykończenie "PERONU". Organizacja postanowiła zwrócić się po pomoc do mieszkańców Rzeszowa i wszystkich internautów organizując zbiórkę na platformie PolakPotrafi.pl. Inpro planuje zebrać 50 tysięcy złotych. Na co trafią te pieniądze?

 Międzynarodowe Centrum Młodzieży "PERON"  obejmie 340 m2 powierzchni, w którym znajdzie się 7 pokoi 4-osobowych, 3 łazienki z prysznicami, wyposażona kuchnia, jadalnia, sala szkoleniowa, recepcja i 3 biura. Na wszystkich, którzy wesprą akcję na PolakPotrafi Inpro przygotowało nagrody. Zbiórka potrwa jeszcze przez niespełna 50 dni.