Ostatnie pożegnanie narzeczonych Wiktorii i Konrada. Szczegóły łamią serce [14.02.2022]

i

Autor: TOMM/SUPER EXPRESS Ostatnie pożegnanie narzeczonych Wiktorii i Konrada. Szczegóły łamią serce [14.02.2022]

Ostatnie pożegnanie Wiktorii i Konrada. Chcieli być razem na zawsze. Szczegóły pogrzebów łamią serce [14.02.2022]

2022-02-14 15:36

W poniedziałek, 14 lutego 2022, odbyły się uroczystości pogrzebowe Konrada (20 l.) i Wiktorii (21 l.), których ciała znaleziono na terenie gruntów rolnych w Dronten w Holandii. Choć para była zaręczona, zakochanych nie pochowano w jednym grobie. Ostatnie pożegnanie pary narzeczonych zaplanowano w dwóch różnych miejscach, choć tego samego dnia oraz o tej samej godzinie. Pogrzeb Konrada odbył się w rodzinnym Przeworsku. W święto zakochanych pożegnano również Wiktorię. 21-latka została pochowana w swojej rodzinnej miejscowości tj. Siennów.

Uroczystości pogrzebowe Wiktorii i Konrada 14.02.2022. Przypomnijmy, para narzeczonych pojechała do Holandii do pracy, ale pod koniec ubiegłego miesiąca kontakt z nimi się urwał. W sobotę (5.02) internet obiegła wiadomość o tajemniczym zaginięciu Wiktorii (21 l.) i Konrada (20 l.). O sprawie zrobiło się głośno, kiedy na profilu „Zaginieni przed laty”, pojawił się niepokojący post dotyczący zaginięcia pary. Następnego dnia okazało się, że para narzeczonych z pow. przeworskiego nie żyje. Ich zwłoki odnaleziono na terenie gruntów rolnych w Dronten w Holandii. Komunikat w sprawie tragicznych zdarzeń wydali mundurowi z Holandii. Według nich, śmierć pary narzeczonych nie była wynikiem przestępstwa.

Zobacz też:  Śmierć narzeczonych z Przeworska. Wiktoria i Konrad zginęli w Holandii. Ważny komunikat

Uroczystości pogrzebowe Wiktorii i Konrada

W poniedziałek (14.02.2022) bliscy odprowadzili Konrada oraz Wiktorię w miejsce spoczynku. Para narzeczonych została pochowana tego samego dnia, o tej samej godzinie, jednak w dwóch różnych miejscach - Konrad w Przeworsku, a Wiktoria w miejscowości Siennów. Para została odprowadzona na miejsce ostatniego spoczynku w tym samym czasie. W walentynki o 13.00 rozpoczęła się ostatni ziemska droga Wiktorii w Siennowie, a Konrada w Przeworsku. Pogrążeni w bólu i żalu żałobnicy przybyli do Siennowa i Przeworska. W ostatniej drodze narzeczonym towarzyszyli ich bliscy i znajomi.

Groby młodych, przedwcześnie zmarłych narzeczonych z Przeworska dzieli pewna odległość, ale oba wyglądają niemal bliźniaczo: obsypane kwiatami, przytłoczone ciężarem białych wiązanek i dramatycznie posępne. Wśród kwiatów wzruszające i przejmujące słowa pożegnania od najbliższych, zapisane na wstęgach. Zobacz zdjęcia i wideo z miejsca wiecznego spoczynku Wiktorii i Konrada: Pogrzeb Wiktorii i Konrada. Groby narzeczonych z Przeworska utonęły w kwiatach. Pochowali ich w święto zakochanych [ZDJĘCIA].

Grób Wiktorii która zmarła w Holandii