ZAGINIENI

i

Autor: Facebook 21 - letnia WIKTORIA M., oraz 20-letni KONRAD M. zaręczyli się w listopadzie 2021 roku

Tragiczny finał poszukiwań. W Holandii znaleziono ciała narzeczonych z Przeworska

2022-02-06 20:56

Wiktoria, wraz ze swoim narzeczonym Konradem, wyjechali do pracy do Holandii. Podjęli pracę przy testach medycznych w miejscowości Lelystad, byli zatrudnieni przez agencję pośrednictwa pracy. Ostatni kontakt z zaginionymi był w poniedziałek, 31.01.2022. Od tamtej pory nie wrócili do wynajmowanego mieszkania, ani nie skontaktowali się z bliskimi. Rodzina przypuszcza, że przed kimś uciekali. W niedzielę wieczorem (6.02) policja potwierdziła najbardziej tragiczne doniesienia.

W sobotę, 5 lutego, w mediach społecznościowych, na profilu "Zaginieni przed laty", pojawił się niepokojący post dotyczący zaginięcia Wiktorii M. (20 l.), oraz jej narzeczonego Konrada M. (21 l.). "- Zaginęli: 21-letnia Wiktoria oraz 21-letni Konrad. Wiktoria pochodzi z miejscowości Siennów w powiecie przeworskim, natomiast Konrad - z Przeworska w gminie Przeworsk, w woj. podkarpackim. Para wyjechała w celach zarobkowych do Holandii, oboje podjęli pracę przy testach medycznych w Lelystad, przez agencję (...). Ostatni kontakt z zaginionymi był w poniedziałek (31.01.2022). Od tej pory nie powrócili do wynajmowanego mieszkania, ani nie skontaktowali się z bliskimi. Z ustaleń rodziny wynika, iż przed kimś uciekali. Niestety na chwilę obecną nie udało się ustalić przed kim. Wszystkie dokumenty, telefony oraz rzeczy osobiste zostały w domu w którym mieszkali - Teding van Berkhoutstraat. Wiadomo że pani, u której wynajmowali pokój, na drugi dzień zaczęła pakować ich rzeczy w kartony" - brzmiała treść wpisu.

ZOBACZ TEŻ: Piękna Wiktoria i Konrad z Przeworska zaginęli w Holandii. Ich zniknięcie jest bardzo tajemnicze. Ktoś ich ścigał?! [Zdjęcia]

Przeczytaj: Tragiczna śmierć narzeczonych z Przeworska. "Wyjechali po nowe życie, a je stracili". Przejmujące komentarze

Grzegorz zginął przysypany kukurydzą

Rodziny narzeczonych zgłosiły sprawę zaginięcia na policję w Przeworsku. Niestety, w niedzielę wieczorem (06.02.2022) Justyna Urban, rzecznik prasowy policji w Przeworsku, potwierdziła tragiczną wiadomość. -Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć nic więcej oprócz tego, że otrzymaliśmy informację o tym, że znaleziono ciało poszukiwanego mężczyzny, który został zidentyfikowany, wraz z nim ciało młodej kobiety. Jej tożsamość jest ustalana. Na chwilę obecną nie mamy żadnej informacji dotyczącej przyczyny śmierci - przekazała w rozmowie z "Super Expressem". . Polska policja we współpracy z holenderską będzie wyjaśniać przyczyny zgonu młodego narzeczonego, oraz tego co stało się w Holandii i dlaczego młodzi narzeczeni zginęli w tak tajemniczych okolicznościach.

Czytaj koniecznie: Mężczyzna spłonął na tylnym siedzeniu volkswagena! Koszmar pod Sanokiem

Zobacz również: Zuzia zatruła się czadem. Poruszenie po śmierci 11-latki: "Śpij spokojnie, Aniołku"

Sonda
Czy znasz kogoś, kto zaginął za granicą?

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl.