Piękna Wiktoria i Konrad z Przeworska zaginęli w Holandii. Ktoś ich ścigał?! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Facebook Piękna Wiktoria i Konrad z Przeworska zaginęli w Holandii. Ktoś ich ścigał?! [ZDJĘCIA]

Piękna Wiktoria i Konrad z Przeworska zaginęli w Holandii. Ktoś ich ścigał?! [ZDJĘCIA]

2022-02-06 12:22

Piękna Wiktoria, wraz ze swoim narzeczonym, Konradem, wyjechali w celach zarobkowych do Holandii. Podjęli pracę przy testach medycznych w miejscowości Lelystad, przez agencję zatrudnienia. Ostatni kontakt z zaginionymi był w poniedziałek, 31.01.2022 roku. Od tej pory nie wrócili do wynajmowanego mieszkania, ani nie skontaktowali się z bliskimi. Rodzina przypuszcza, że przed kimś uciekali, a co najdziwniejsze, dzień po ich tajemniczym zagięciu, kobieta, u której wynajmowali pokój, zaczęła pakować ich prywatne rzeczy. Co się stało z młodymi narzeczonymi?

AKTUALIZACJA:

Niestety, w niedzielę, 6 lutego, policja potwierdziła odnalezienie ciał zaginionych narzeczonych z Przeworska. Wiktoria i Konrad nie żyją. Więcej na ten temat:

Tragiczny finał poszukiwań. W Holandii znaleziono ciała narzeczonych z Przeworska

Tragiczna śmierć narzeczonych z Przeworska. "Wyjechali po nowe życie, a je stracili". Przejmujące komentarze

Wcześniej informowaliśmy:

5 lutego 2022 roku w  mediach społecznościowych na profilu "Zaginieni przed laty" pojawił się niepokojący post dotyczący zaginięcia Wiktorii M. (20 l.), oraz jej narzeczonego Konrada M. (21 l.).

"- ZAGINĘLI 21 - letnia WIKTORIA M. oraz 20-letni KONRAD M. #Holandia #Lelystad #Zwolle #Przeworsk #Siennów #podkarpackie. Pani Wiktoria pochodzi z miejscowości Siennów, powiat przeworski, natomiast Pan Konrad z Przeworska gmina Przeworsk, woj. Podkarpackie. Para wyjechała w celach zarobkowych do Holandii, podjęli pracę przy testach medycznych w Lelystad, przez agencję [...]. Ostatni kontakt z zaginionymi był w poniedziałek, 31.01.2022 r., od tej pory nie powrócili do wynajmowanego mieszkania, ani nie skontaktowali się z bliskimi. Z ustaleń rodziny wynika iż przed kimś uciekali, niestety na chwilę obecną nie udało się ustalić przed kim. Wszystkie dokumenty, telefony oraz rzeczy osobiste zostały w domu w którym mieszkali - Teding van Berkhoutstraat. Wiadomo że Pani u której wynajmowali pokój, na drugi dzień zaczęła pakować ich rzeczy w kartony" - czytamy na Facebook, na profilu "Zaginieni przed laty".

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał wizję, w której premier Morawiecki ostrzega Polaków. To zacznie się latem, a rok 2022 będzie najgorszy w historii!

Justyna F. z Przemyśla tłumaczy dlaczego znęcała się nad swoimi dziećmi

Narzeczeni z Przeworska zaginęli w Holandii. Ich zniknięcie jest bardzo tajemnicze

Niestety nie posiadamy informacji co do ubioru zaginionych.

Rysopis: Wiktora M.

  • Wzrost: 170cm
  • Włosy: ciemne
  • Oczy: piwne
  • sylwetka: grubsza
  • Znaki szczególne: aparat na zębach

Rysopis: Konrad M.

  • Wzrost: 170cm
  • Włosy: blond
  • Oczy: brązowe
  • Sylwetka: szczupła

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej proszę są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku ul. Pawła Stepkiewicza 1, tel: 47 824 33 10, lub na numer alarmowy 112- czytamy na facebookowm profilu.

Zobacz koniecznie: Turyści uziemieni w Tatrach! Wiatr unieruchomił kolejki linowe na Kasprowym Wierchu

Justyna Urban z Policji w Przeworsku potwierdza, że rodzina zgłosiła zaginięcie dwóch młodych osób w Holandii.

Obecnie trwają intensywne prace mające na celu ustalić co stało się z Wiktorią i Konradem. Wszyscy, którzy mogą pomóc we wskazaniu miejsca pobytu, bądź mają informacje na  temat tego co stało się z narzeczonymi proszeni są o kontakt z Policją.

Sprawdź to: Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Brakuje miejsc dla dzieci na oddziale psychiatrycznym

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl