Rzeszów: Wyłowili ZWŁOKI KOBIETY z Wisłoka. Kim była? MAKABRYCZNE odkrycie

2020-06-04 15:51
POLICJA
Autor: Materiały policyjne

Policjanci pracują na miejscu, gdzie z Wisłoka wyciągnięto zwłoki kobiety. Płynące rzeką ciało zauważył przypadkowy świadek i poinformował o tym przejeżdżający patrol. Ciało z rzeki, w pobliżu mostu Mazowieckiego, wyłowili strażacy. Makabryczne odkrycie w Rzeszowie. Kim była i dlaczego zginęła?

Dzisiaj około godz. 9.00 policjanci zostali zawiadomieni, że Wisłokiem płynie ludzkie ciało. Przy ulicy Lwowskiej zauważył je przypadkowy świadek i poinformował o tym przejeżdżający patrol.

Dyżurny rzeszowskiej komendy zawiadomił straż pożarną. Strażacy zwodowali łódkę i w pobliżu mostu Mazowieckiego wyciągnęli z wody ciało kobiety. Na miejscu lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził jej zgon.

Policjanci wstępnie ustalili, że jest to 65-letnia mieszkanka Rzeszowa. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, prowadzą oględziny. Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała zmarłej do dalszych badań.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ TUTAJ!

Super Raport 04 VI (Goście: Borowski, Jakubiak, J.Sokołowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE