Straż Pożarna

i

Autor: Pixabay.com

Pożar

Pożar domu w Małej. Pomoc przyszła w ostatniej chwili

2023-03-24 14:39

Pożar domu jednorodzinnego wybuchł w w miejscowości Mała na Podkarpaciu w piątek (24 marca 2023). Dom uległ całkowitemu zniszczeniu. Dwie osoby zostało przewiezione do szpitala, jednej udzielono pomocy medycznej na miejscu. Pomoc przyszła w ostatnim momencie.

Do pożaru doszło w piątek (24 marca 2023) przed godz. 12.00 w domu jednorodzinnym w miejscowości Mała. W środku znajdowała się 90-letnia kobieta. Szczęście w nieszczęściu, kobietę odwiedziła krewna.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, w chwili wybuchu pożaru w domu przebywała samotnie mieszkająca 90-letnia kobieta. W pewnym momencie odwiedziła ją krewna i to ona wspólnie z zaalarmowaną sąsiadką, wyprowadziły z domu właścicielkę posesji. Pomoc przyszła w ostatniej chwili - przekazuje KPP Ropczyce.

90-latka oraz jej 64-letnia krewna zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu została udzielona również pomoc medyczna 62-letniej sąsiadce. Dom, wskutek pożaru uległ zniszczeniu. Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl