Przemyśl. W kolorowych domkach psy czekają na nowych właścicieli

2021-07-30 13:01
Psia Wioska w Przemyślu
Autor: Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada Przy Lecznicy Ada w Przemyślu powstało Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada, gdzie trafiają psiaki gotowe do adopcji.

Przy Lecznicy Ada w Przemyślu powstało Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada, gdzie trafiają psiaki gotowe do adopcji. Ośrodek od niedawna może pochwalić się jedyną w Polsce- Psią wioską. Czyli kolorowymi domkami w których mieszkają zwierzęta.

Nie ma klatek, są miękkie kanapy, dywany i mnóstwo miłości. Na zewnątrz, pieski mają bajeczny plac zabaw. Jednak mimo tych luksusowych warunków, czegoś im brakuje. Psia wioska, która powstała w Przemyślu to pionierski projekt. Zwierzęta nie czekają na nowych właścicieli w zabetonowanych boksach, odgrodzonych kratami, gdzie śpią w budach. Przy Lecznicy Ada powstały kolorowe domki z klimatyzacją i ogrzewaniem, w których pracują ludzie, a na kanapach śpią zwierzęta. Mają tam swoje miski z jedzeniem i wodą, są cały czas przytulane przez pracowników, i uczą się życia w prawdziwym domu, gdzie chciałyby trafić. W Psiej wiosce każdy psiak ma swój kocyk i misia przytulankę. Kiedy zwierzęta opuszczają małe domki do swojej dyspozycji mają psi plac zabaw. Z oponami i rurkami, pod którymi mogą biegać i czołgać się, co psy zawsze ochoczo wykorzystują bawiąc się ze sobą. To też cenna nauka dla nich, bo zwierzęta przyzwyczajają się do obecności innych żywych istot wokół. Oprócz tego w Psiej wiosce przed każdym domkiem są leżaki. Mogą na nich wylegiwać się zarówno pieski, jak i ich nowi właściciele, którzy przyjdą poznać swojego kudłatego przyjaciela na czterech łapach.

W upalny dzień zabrałem krowę sąsiada na piwo, oskarżają mnie o kradzież
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE