Rodzina pięcioraczków z Horyńca urządziła się w Tajlandii. Pokazują raj na ziemi, ale teraz stracą 800 plus?!

i

Autor: Instagram Pięcioraczki z Horyńca Rodzina pięcioraczków z Horyńca urządziła się w Tajlandii. Pokazują raj na ziemi, ale teraz stracą 800 plus?!

stracą świadczenie?

Rodzina pięcioraczków z Horyńca zamieszkała w Tajlandii. Jest w raju na ziemi, ale może stracić 800 plus?!

2024-04-17 7:38

Rodzina pięcioraczków z Horyńca (woj. podkarpackie) przeprowadziła się do Tajlandii! Niewielka wyspa Koh Lanta stała się ich nowym domem. Mama pięcioraczków pokazuje, jak teraz wygląda ich życie - wielu zazdrości pięknej pogody i willi z basenem. Okazuje się jednak, że oprócz sielanki są też gorsze strony całej sytuacji. Rodzina może stracić świadczenie 800 plus. Głos zabrała pani Dominika.

Rodzina pięcioraczków z Horyńca urządziła się w Tajlandii. Stracą 800 plus?

Rodzina pięcioraczków z Horyńca przeprowadziła się na małą wyspę Koh Lanta w Tajlandii. Pani Dominika z mężem Vincentem w mediach społecznościowych pokazywali, jak wygląda przeprowadzka na drugi koniec świata z gromadką dzieci! Były tez osoby, które na tyle zaniepokoiły się przeprowadzką słynnej rodziny, że... zadzwonili do MOPS-u.

Okazało się, że dzieciom nie tylko nie dzieje się żadna krzywda, ale teraz mieszkają w przepięknej willi z basenem, zajadając same frykasy!

Coraz częściej pod relacjami z Tajlandii w mediach społecznościowych pojawiają się pytania w stylu: "Za co będziecie żyć?". Sporo osób zastanawia się również co ze świadczeniem 800 plus. Na jednym z nagrań mam pięcioraczków, pani Dominika przyznaje, że chciałaby wciąż udzielać korepetycji z matematyki i języka angielskiego.

- To mogę robić zdalnie z dowolnego miejsca na świecie.

Dalsza część artykułu poniżej galerii: Rodzina pięcioraczków już w Tajlandii. Pokazali dom z basenem 

Zdradziła również, że razem z mężem Vincentem prowadzą firmy zdalnie m.in. w Polsce i USA. Poza tym tata pięcioraczków jest emerytem, a co za tym otrzymuje stałe środki. Jak wiadomo, wielką pomocą jest 800 plus. W przypadku gromadki dzieci to bardzo duży zastrzyk pieniędzy.

- Na razie mamy status wakacyjny. Jednak po 180 dniach, kiedy będziemy mieć stałe zamieszkanie, [...] nie ma żadnej pomocy społecznej – opowiada pani Dominika, cytowana przez Fakt.

Rodzina pięcioraczków już w Tajlandii. Pokazali dom z basenem

QUIZ. Kryzysowe słodycze z dzieciństwa. Pamiętasz słodkości z PRL?

Pytanie 1 z 10
Czekoladopodobne batony miały kolor:
Quiz. Słodycze w PRL-u

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki