Rymanów-Zdrój. Traktor runął jak zabawka! Nie żyje 64-letni kierowca ciągnika

2022-05-27 12:16
Rymanów-Zdrój. Traktor runął jak zabawka! Nie żyje 64-letni kierowca ciągnika
Autor: KWP Rzeszów Rymanów-Zdrój. Traktor runął jak zabawka! Nie żyje 64-letni kierowca ciągnika

Kierowca ciągnika rolniczego zginął na miejscu, a jego pasażer trafił do szpitala na pokładzie śmigłowca LPR. Dramatyczny i tragiczny w skutkach wypadek w okolicach Rymanowa-Zdroju na Podkarpaciu. Traktor runął jak zabawka, przewracając się podczas zjazdu ze wzniesienia. Przerażające! Czy tej tragedii można było uniknąć?

Tragiczny wypadek w okolicach Rymanowa-Zdroju! 64-letni mężczyzna zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Pasażer trafił do szpitala. Okoliczności dramatycznego wypadku bada teraz policja i prokuratura. Co tam się stało?

Do tragedii doszło w piątek (27.05) przed godz. 9.00 na szlaku pomiędzy Rymanowem Zdrój a Bałucianką – informuje policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 64-letni kierujący ciągnikiem typu sam, podczas zjazdu ze zniesienia, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doszło do przewrócenia się ciągnika – relacjonują funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, którzy zajmują się wyjaśnieniem okoliczności tragedii.

Niestety, 64-letni mężczyzna doznał ciężkich obrażeń ciała. Jego życia nie udało się uratować. Pasażer ciągnika trafił do szpitala na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zobacz też: 14-letni Wiktor zginął rażony prądem. Wspiął się na słup energetyczny

14-letni Wiktor zginął rażony prądem, gdy wszedł na słup wysokiego napięcia

Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają rymanowscy policjanci pod nadzorem prokuratury. Jednocześnie apelują o ostrożność i rozwagę, by w trwającym sezonie prac rolnych nie dochodziło do kolejnych takich tragedii.

W związku z trwającym sezonem prac polowych i leśnych, apelujemy o odpowiedzialne zachowania i ostrożność podczas obsługi sprzętu rolniczego – proszą i przypominają policjanci.

Sonda
Czy prace remontowe, rolne, związane z naprawą maszyn, są zawsze bezpieczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE