Rzeszów. W piątek, 23.07. utrudnienia w ruchu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość

2021-07-23 7:29
Rzeszów. W piątek, 23.07. utrudnienia w ruchu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość
Autor: Pixabay.com Rzeszów. W piątek, 23.07. utrudnienia w ruchu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość/ zdjęcie ilustracyjne

W piątek, 23.07.2021 roku w Rzeszowie wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Chodzi o inwestycje na moście im. Narutowicza oraz na ulicach Wierzbowej i Naruszewicza. Kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Zobacz szczegóły poniżej.

Kierowcy, którzy w piątek będą poruszać się po Rzeszowie, muszą uzbroić się w cierpliwość. Utrudnienia w ruchu na ul. Wierzbowej spowodowane są budową drogi, która połączy al. Kopisto z ul. Wierzbową. - Przyszła droga będzie miała siedem metrów szerokości. Częścią inwestycji jest m.in. także budowa chodników, oświetlenia i sygnalizacji świetlnej, która powstanie na skrzyżowaniu budowanej drogi z ul. Wierzbową – przypomniał Artur Gernand z rzeszowskiego magistratu w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Czytaj też: 16-latek porżnął małżeństwo w Kosinie. Ruszył proces. Grozi mu 25 lat

W piątek, 23.07. w związku z tą inwestycją na ul. Wierzbowej, na odcinku od skrzyżowania z Warzywną do sklepu Żabka, wyłączony z ruchu będzie jeden pas drogi. Utrudnienia potrwają od godz. 7 do 17. Tego samego dnia utrudnień należy się spodziewać również na moście Narutowicza. Jak wyjaśnił Gernand, będą one powiązane z budową kładki rowerowej, która powstaje przy tym obiekcie. - Utrudnienia na moście wystąpią w godz. od 5 do ok. 14, wówczas z ruchu wyłączony będzie jeden pas ruchu – prawy, jadąc w kierunku ul. Szopena – powiedział.

Progi zwalniające dla rowerzystów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE