Rzeszów. W przychodni zerwała się winda! Dwie osoby trafiły do szpitala

i

Autor: nakataza02/pixabay.com Rzeszów. W przychodni zerwała się winda! Dwie osoby trafiły do szpitala

Dramatyczne sceny w przychodni zdrowia

Rzeszów. W przychodni zerwała się winda! Dwie osoby trafiły do szpitala

2022-09-07 9:03

Do dramatycznych scen doszło w przychodni zdrowia przy ul. Czackiego w Rzeszowie. Doszło tam do zerwania windy, w której znajdowało się dwóch serwisantów. Mężczyźni trafili do szpitala. Szczegóły poniżej.

Rzeszów. W przychodni zerwała się winda! Dwie osoby trafiły do szpitala

We wtorek (6.09.2022) wieczorem, około godz. 17.30, w jednej z rzeszowskich przychodni zdrowia, znajdującej się przy ul. Czackiego doszło do zerwania windy. Niestety, kiedy winda runęła w dół, przebywały w niej dwie osoby. Na miejsce wezwano służby.

- Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że w przychodni trwały prace związane z demontażem dźwigu osobowego. W momencie, gdy dwóch serwisantów weszło do windy, ta runęła w dół, z wysokości około 2 piętra - podaje KMP Rzeszów.

Serwisanci, którzy przebywali w windzie to mężczyźni w wieku 29 i 30 lat. Obaj z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Rzeszów-Śródmieście.

Zobacz również: Pow. kolbuszowski. 6700 podrobionych faktur VAT na prawie 20 mln zł! "Fabryka faktur" kasjera ze stacji paliw

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Łowcy pedofilów zatrzymali syna komendanta policji
Sonda
Czy boisz się jeździć windą?
Listen to "Dentofobia - walczymy z lękiem przed dentystą! [SuperZDROWI]" on Spreaker.