Dwie zaginione nastolatki z Rzeszowa,  Wanesa i Klaudia odnalazły się w Warszawie

i

Autor: mat. policji Dwie zaginione nastolatki z Rzeszowa, Wanesa i Klaudia odnalazły się w Warszawie

Dwie zaginione nastolatki z Rzeszowa, Wanesa i Klaudia odnalazły się w Warszawie

2022-03-16 13:01

Zaginęły dwie 16-latki. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Klaudii i Wanesy. Nastolatki w czwartek 10 marca 2022 miały udać się do szkoły, ale się tam nie pojawiły. Od tego czasu ślad po nich zaginął. Szczegóły poniżej.

Aktualizacja, 16.03.2022

Prowadzący poszukiwania kryminalni z rzeszowskiej komendy ustalili, że dziewczyny mogły wyjechać do Warszawy, do kolegi. Adres mieszkania, w którym miały przebywać przekazali policjantom ze stolicy. Ci dzisiaj rano (środa, 16 marca) sprawdzili wskazane miejsce i zastali tam obie dziewczyny. Zaginione nastolatki zostaną teraz przekazane opiekunom z rzeszowskiej placówki.

Wcześniej informowaliśmy, że zaginęły dwie 16-latki, które w czwartek 10 marca 2022 roku około godz. 8.00, opuściły Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej, skąd miały udać się do szkoły. Klaudia i Wanesa w szkole się jednak nie pojawiły.  Poszukiwania prowadzili policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie którzy opublikowali rysopisy oraz zdjęcia 16-latek. 

Zobacz też: Kradli na potęgę, łupili Ukraińców. Zgroza w pociągach. Wśród zatrzymanych konduktorzy

Super Raport 14.03 (Goście: gen. Bogusław Pacek, dr Małgorzata Bonikowska - prezes CSM) Sedno Sprawy: Tomasz Siemoniak
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki