Dwie zaginione nastolatki z Rzeszowa,  Wanesa i Klaudia odnalazły się w Warszawie

i

Autor: mat. policji Dwie zaginione nastolatki z Rzeszowa, Wanesa i Klaudia odnalazły się w Warszawie

Dwie zaginione nastolatki z Rzeszowa, Wanesa i Klaudia odnalazły się w Warszawie

2022-03-16 13:01

Zaginęły dwie 16-latki. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Klaudii i Wanesy. Nastolatki w czwartek 10 marca 2022 miały udać się do szkoły, ale się tam nie pojawiły. Od tego czasu ślad po nich zaginął. Szczegóły poniżej.

Aktualizacja, 16.03.2022

Prowadzący poszukiwania kryminalni z rzeszowskiej komendy ustalili, że dziewczyny mogły wyjechać do Warszawy, do kolegi. Adres mieszkania, w którym miały przebywać przekazali policjantom ze stolicy. Ci dzisiaj rano (środa, 16 marca) sprawdzili wskazane miejsce i zastali tam obie dziewczyny. Zaginione nastolatki zostaną teraz przekazane opiekunom z rzeszowskiej placówki.

Wcześniej informowaliśmy, że zaginęły dwie 16-latki, które w czwartek 10 marca 2022 roku około godz. 8.00, opuściły Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej, skąd miały udać się do szkoły. Klaudia i Wanesa w szkole się jednak nie pojawiły.  Poszukiwania prowadzili policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie którzy opublikowali rysopisy oraz zdjęcia 16-latek. 

Zobacz też: Kradli na potęgę, łupili Ukraińców. Zgroza w pociągach. Wśród zatrzymanych konduktorzy

Super Raport 14.03 (Goście: gen. Bogusław Pacek, dr Małgorzata Bonikowska - prezes CSM) Sedno Sprawy: Tomasz Siemoniak
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE