Sanok: Ksiądz prężył się nago do obiektywu, znaleźli jego fotki! Rodzice komunijnych dzieci w szoku

2021-06-11 13:52 mzz
Sanok: Ksiądz prężył się nago do obiektywu, znaleźli jego fotki! Rodzice komunijnych dzieci w szoku
Autor: Pixabay.com Sanok: Ksiądz prężył się nago do obiektywu, znaleźli jego fotki! Rodzice komunijnych dzieci w szoku

Skandal z księdzem w roli głównej. Rodzice komunijnych dzieci są wstrząśnięci zachowaniem księdza, który miał robić sobie nagie zdjęcia. Fotki trafiły do internetu! Widać na nim mężczyznę, który zupełnie nagi pręży się przed lustrem! Nagie zdjęcia mogły zobaczyć dzieci, rodzice, parafianie... zostały opublikowane w mediach społecznościowych na profilu katechety. Czy to faktycznie zdjęcia księdza?

Skandal w Sanoku. Nagie fotki księdza

O sprawie poinformował lokalny portal Korso Sanockie. Do redakcji wpłynęła wiadomość z fotkami z mediów społecznościowych, na których widać nagiego mężczyznę. Wiadomość miał wysłać wstrząśnięty rodzic dziecka, które w tym roku przystąpiło do I Komunii Świętej. Czytelnik wyrażał ubolewanie, ponieważ na fotkach miał znaleźć się katecheta jednej z sanockich parafii. Według relacji portalu, ktoś prawdopodobnie włamał się na konto księdza, znalazł nagie zdjęcie w wiadomościach wysłanych i wtedy ustawił nagą fotkę jako zdjęcie profilowe, chociaż jak zaznacza Korso Sanockie, jest to plotka, ponieważ policja nie udziela informacji w tym temacie, a sam katecheta miał tłumaczyć, że to „paskudny fotomontaż”.

Zobacz też: Nienadówka. "Porwałem swoją córkę, żeby ją leczyć!" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Katecheta przygotowywał dzieci do komunii. Rodzice w szoku

Nagie zdjęcia zgorszyły parafian, ale przede wszystkim rodziców dzieci komunijnych, które katecheta przygotowywał do przyjęcia Sakramentu. Nie mogą uwierzyć, że ksiądz, który powinien być wzorem dla ich pociech, to ten sam człowiek, który prężył nagie ciało przed lustrem i robił sobie zdjęcia.  Jak donosi Korso Sanockie, osoby, należące do poprzedniej parafii księdza bez trudu miały rozpoznać go na zdjęciach, miały też wskazywać na to, że ksiądz to „narcyz”, który uwielbia swoją sylwetkę.

Super Raport 11.06 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor WIM w Warszawie), Sedno Sprawy: Paweł Wdówik
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE