Siedliska-Bogusz: Ciągnik PRZYGNIÓTŁ rolnika. 59-latek NIE ŻYJE. Dramat na Podkarpaciu

2020-07-11 17:22 Marek Targoński
Siedliska-Bogusz: Ciągnik PRZYGNIÓTŁ rolnika. 59-latek NIE ŻYJE. Dramat na Podkarpaciu
Autor: pixabay.com/summa

Dramatyczny wypadek przy pracy na roli na Podkarpaciu. W miejscowości Siedliska-Bogusz ciągnik przygniótł rolnika! 59-letni mężczyzna nie żyje. Co tam się stało? Mężczyzna zjeżdżał traktorem z górki i nagle stracił nad nim panowanie... Chwilę później doszło do tragedii.

Tragedia w miejscowości Siedliska-Bogusz na Podkarpaciu. Ciągnik rolniczy przygniótł rolnika, który nim kierował... 59-latek nie żyje.

Ludzie w popłochu uciekli z placu zabaw. Groza w Aleksandrowie Łódzkim

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Do tragedii doszło w piątkowe popołudnie, po godz. 18.00 w miejscowości Siedliska-Bogusz w powiecie dębickim na Podkarpaciu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 59-letni mężczyzna, zjeżdżając ciągnikiem z górki, stracił nad nim panowanie. Traktor wywrócił się i przygniótł mężczyznę. Jego życia niestety nie udało się uratować – informują policjanci, prowadzący śledztwo w tej sprawie.

Trwające postępowanie ma wyjaśnić wszystkie okoliczności i przyczyny tragedii. Śledztwo nadzoruje prokuratura.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a ciało mężczyzny – decyzją śledczych – zostało zabezpieczone i zostanie poddane sekcji zwłok.

W sezonie intensywnych prac polowych mundurowi apelują o ostrożność i rozwagę – zwłaszcza przy pracy z maszynami rolniczymi.