Spotkania z tym zwierzem są rzadkie i niebezpieczne. Internauci zachwyceni

i

Autor: Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne /pixabay.com Spotkania z tym zwierzem są rzadkie i niebezpieczne. Internauci zachwyceni

Niezwykłe nagranie

Spotkania z tym zwierzem są rzadkie i niebezpieczne. Internauci zachwyceni

2023-08-17 9:42

Leśnicy z Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne opublikowali w mediach społecznościowych niezwykłe nagranie. Pan Marcin Brożyna, inżynier nadzoru w Nadleśnictwie Ustrzyki Dolne spotkał na swojej drodze niebezpiecznego drapieżnika! Spotkanie sfilmował, do zwierza zdążył powiedzieć: "No, cześć".

Niezwykłym spotkaniem pochwalili się w mediach społecznościowych leśnicy z Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne. Marcin Brożyna, inżynier nadzoru spotkał w lesie żbika! Spotkanie nagrał, a film pojawił się w internecie, ku uciesze internautów.

- Wy nie wiecie, a ja wiem jak rozmawiać trzeba ze… żbikiem. Choć „no cześć”, sprawdza się średnio - czytamy w podpisie filmu.

Podpis nawiązuje do zachowania autora filmu, który kiedy spotkał na swojej drodze tego drapieżnego zwierza powiedział: "No, cześć!". Żbik takiego powitania widocznie się nie spodziewał, bo odwrócił się wtedy bardzo szybko i uciekł.

Przyjechali pierwszy raz w Bieszczady. Turyści spotkali niedźwiedzia! Był tuż obok

Internauci są zachwyceni nagraniem z Bieszczadów:"Piękny filmik. Dość blisko podszedł"; Już wiadomo, że jak spotkamy takiego gościa w lesie, lepiej nie zagadywać" ; "Wspaniałe spotkanie" ; "Jednak rozmowa spłoszyła kociaka, lepiej nic nie mówić, to nie ucieknie" ; "Gratulacje za filmik" ; "Piękne ujęcie" - to tylko niektóre z nich. 

Sonda
Czy adoptowałeś/aś kiedyś zwierzę?