Staruszki pobiły 81-latkę na ogródkach działkowych!  Poszło o mężczyznę

i

Autor: Anita_Morgan/pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne Staruszki pobiły 81-latkę na ogródkach działkowych! Poszło o mężczyznę / zdjęcie ilustracyjne

Szokujący powód

Staruszki pobiły 81-latkę na ogródkach działkowych! Poszło o mężczyznę

2022-12-27 13:07

W Tarnobrzegu doszło do niebywałych zdarzeń! Dwie starsze kobiety miały szarpać i ciągnąć za włosy 81-latkę. Jak ustaliliśmy, napastniczki miały być w podobnym wieku do ofiary. Całe zdarzenie potwierdza policja. Powód agresji szokuje.

Mieszkanki Tarnobrzega miały pobić 81-latkę. Do tego szokującego zdarzenia doszło w piątek, 9 grudnia 2022. 81-latka miała zostać poszarpana przez to, że pozostaje w zainteresowaniu mężczyzny, który wcześniej był zainteresowany kobietą, która zdecydowała się napaść na 81-latkę. Informację o zdarzeniu potwierdza policja.

- 9 grudnia 2022 wczesnym popołudniem zgłosiła się do nas 81-letnia mieszkanka Tarnobrzega. Poinformowała policję, że w momencie kiedy przebywała na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Tarnobrzegu została szarpana przez dwie panie, które również są właścicielkami działek. Podłożem tego konfliktu miały być sprawy sercowe. 81-letnia kobieta była podejrzana przez te dwie panie, że sympatyzuje z mężczyzną, z którym w związku nieformalnym była jedna z atakujących seniorek. Policja oczywiście zajęła się tą sprawą. Po wykonaniu czynności sprawdzających policjanci stwierdzili, że doszło do naruszenia artykułu 157 paragraf 1 KK (Średni i lekki uszczerbek na zdrowiu - przyp. autora)- informowała nas podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik prasowy Policji w Tarnobrzegu.

To przestępstwo ścigane jest wyłącznie na wniosek poszkodowanego. Czy na szukanie sprawiedliwości na drodze sądowej zdecyduje się na 81-latka? Tego nie wiadomo.

Niezwykła szopka w Różance przyciąga tłumy
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?