ATLANTA

i

Autor: Fundacja Ada Atlanta to szczeniak do adopcji

Szczeniak w sweterku szuka domu. Urocza Atlanta czeka na swojego pana [GALERIA]

2022-09-26 13:15

Atlanta jest urocza! Pracownicy Centrum Adopcyjnego Fundacji Ada w Przemyślu mówią, że jest najmodniejszym psiakiem w całej Psiej Wiosce. Tylko nikt nie chce tej słodkiej suni. Wszyscy zastanawiają się dlaczego ta kruszyna nie ma jeszcze domu.

Fundacja Ada, która prowadzi Centrum Adopcyjne, oraz jedyną w świecie Psią Wioskę, gdzie psy, zamiast w kojcach czy zamkniętych boksach mieszkają w kolorowych domkach, gdzie jest kanapa, a obok nich pracują ludzie! Wszystko po to by zwierzęta czekające na nowy dom miały namiastkę normalnego życia w cieple i wśród kochających ludzi. W Centrum Adopcyjnym ciągle mieszka malutka Atlanta. Urocza sunia chodzi w gustownym sweterku i pracownicy Fundacji, żartują, że jest najmodniejsza w całej wiosce.

ATLANTA

i

Autor: Fundacja Ada W sprawie adopcji szczeniaczka można kontaktowac się bezpośrednio pod adresem email: szczeniaczki.centrumadopcyjne@gmail.com

Atlanta szuka nowego domu. Jak do tego doszło, że taka urocza kruszynka wciąż nie ma swojego miejsca na świecie wśród kochających osób? Atlanta jest do adopcji.   W  tej sprawie można bezpośrednio  skontaktować się z Centrum Adopcyjnym Fundacji Ada w Przemyślu mailowo, pisząc  na adres: szczeniaczki.centrumadopcyjne@gmail.com.

 

Kozy okradają łosia. Skandal w Fundacji ADA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE