Tadeusz Ferenc znów w szpitalu. Prezydent Rzeszowa wciąż walczy z koronawirusem

2021-01-27 8:56 ap
 Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc trafił do szpitala!  Ma koronawirusa
Autor: Wikipedia.pl / Pixabay.com Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc trafił do szpitala! Ma koronawirusa

Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc znów trafił do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Jak zaznacza rzecznik prezydenta Maciej Chłodnicki, Tadeusz Ferenc czuje się dobrze, jednak potrzebny jest kilkudniowy pobyt w szpitalu.

Prezydent Rzeszowa znów w szpitalu. Jest zakażony koronawirusem

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa jest zakażony koronawirusem, co potwierdziły wykonane 13 stycznia testy. Jak informowaliśmy, prezydent trafił wtedy do szpitala, przebywał w Szpitalu Miejskim. Niestety, teraz znów Tadeusz Ferenc trafił do szpitala. Znów chodzi o koronawirusa.

- W ubiegłym tygodniu prezydent Tadeusz Ferenc wyszedł ze szpitala, niestety po paru dniach poczuł się trochę gorzej i trafił do szpitala. Okazało się, że w dalszym ciągu ma objawy koronawirusa. - powiedział w rozmowie z reporterką Radia Eska Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.

Prezydent przebywa w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 przy ul. Szopena. Jak mówi rzecznik prezydenta Maciej Chłodniki w rozmowie z Radiem ESKA prezydent ma lekkie objawy, czuje się dobrze, jednak zostanie jeszcze kilka dni w szpitalu.

Prokuratura wyjaśni czy dziadek zaniedbał wnuka