Karetka pogotowia - zdjęcie poglądowe

i

Autor: wikimedia commons/Karol Szadkowski (AMZ Kutno)

Atak nożem

Tarnobrzeg. Raniła nożem kolegę. Dramat podczas libacji alkoholowej

2022-08-18 14:09

Do tragicznych wydarzeń doszło w Tarnobrzegu podczas libacji alkoholowej. Jak wynika z relacji policji, między biesiadnikami doszło do kłótni, która przerodziła się w bójkę. Na końcu 41-latka miała sięgnąć po nóż i raniła swojego kolegę. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Do dramatu doszło w środę (17.08.2022) w mieszkaniu przy Placu Bartosza Głowackiego Tarnobrzegu. Nożem raniony został 69-letni mężczyzna, który trafił do szpitala. Do ataku nożem miało dojść podczas libacji alkoholowej.

- Zajmujący się sprawą policjanci ustalili, że podczas imprezy, która odbywała się w mieszkaniu u 69-letniego mężczyzny doszło do kłótni. Kobieta i jej przyjaciel, zaczęli szarpać pokrzywdzonego, a następnie bić go rękami po całym ciele. W pewnym momencie kobieta podbiegła po nóż do kuchni i kilkakrotnie raniła nim 69-latka. Poszkodowany zaczął krwawić, a sprawcy uciekli, mężczyzna wyskoczył przez balkon, a kobieta wybiegła z mieszkania - przekazuje KMP Tarnobrzeg.

Zobacz również: Domostawa. Proboszcz przed emeryturą przelał sobie 2 mln zł z konta parafii! Twierdzi, że to jego pieniądze

Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawców. Zabezpieczono ślady na miejscu zdarzenia, wykonano dokumentację fotograficzną oraz rozpytano świadków zdarzenia. Następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 41-letnią mieszkankę Tarnobrzega.

Lubelskie. Potrąciła 11-latkę na hulajnodze i zaraz odjechała

- Kobieta została przesłuchana i przedstawiono jej zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Konsekwencje prawne poniesie też napastnik, który wyskoczył przez balkon. Policjanci ustalili jego tożsamość i przedstawili mu zarzut udziału w bójce z narażeniem człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia. 53-letni mieszkaniec Tarnobrzega przebywa obecnie w szpitalu. Oboje sprawcy w przeszłości byli notowani za przestępstwa kryminalne - podaje policja.

41-latka została aresztowana na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również: Albigowa. Sławek poszedł na wesele, a potem się powiesił? "Najbiedniejsze teraz dzieci"

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE