Tragedia na torach. Nie żyje 37-latek potrącony przez pociąg

i

Autor: podkarpacka policja Tragedia na torach. Nie żyje 37-latek potrącony przez pociąg

Tragiczny wypadek

Tragedia na torach. Nie żyje 37-latek potrącony przez pociąg

2023-02-27 7:25

Do dramatu doszło na przejeździe kolejowym w Nowej Sarzynie. 37-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został potrącony przez pociąg, zginął na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

Tragedia na torach w Nowej Sarzynie. Nie żyje 37-latek potrącony przez pociąg

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę (26 lutego 2023) w Nowej Sarzynie, około godz. 6.00. Mężczyzna został potrącony przez pociąg. Na miejscu pracowały służby.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że na oznakowanym przejeździe kolejowym bez zapór, pociąg relacji Przemyśl - Warszawa potrącił mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń, mężczyzna zginął na miejscu wypadku. Funkcjonariusze ustalili, że ofiarą jest 37-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Maszynista pociągu był trzeźwy - informuje podkarpacka policja.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Kulisy makabrycznej zbrodni w domu na Białołęce. Sąsiedzi zapalili znicz pod mieszkaniem zamordowanych
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?