Tragiczna śmierć Natalii. Łzy internautów po śmierci 12-latki: Serce pęka na pół

i

Autor: Szkoła Horyniec-Zdrój/pixabay.com/screeny Tragiczna śmierć Natalii. Łzy internautów po śmierci 12-latki: "Serce pęka na pół"

Tragedia

Tragiczna śmierć Natalii. Łzy internautów po śmierci 12-latki: "Serce pęka na pół"

2023-03-09 7:43

Nagła śmierć zaledwie 12-letniej Natalii poruszyła internautów: "Boże, serce pęka na pół" - czytamy. O śmierci dziewczynki poinformowała szkoła. Prokuratura z Lubaczowa wszczęła postępowanie w sprawie doprowadzenia do samobójstwa.

Do tragicznej śmierci dziecka miało dojść w niedzielę (5 marca 2023). 12-letnią Natalię bez oznak życia mieli znaleźć domownicy. Niestety, dziewczynki nie udało się uratować, lekarz stwierdził zgon. Na miejscu pracował prokurator.

Ze względu na dobro śledztwa oraz rodziny nie będziemy udzielać żadnych informacji w tej sprawie. Prowadzone jest śledztwo z Art. 151 Kodeksu Karnego i tylko tyle mogę powiedzieć - przekazała szefowa lubaczowskiej Prokuratury, Agnieszka Nieckarz-Proszek. Przypominamy, że Art 151 KK dotyczy doprowadzenia do samobójstwa. - Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 - czytamy w Kodeksie).

O śmierci dziewczynki poinformowała szkoła z Horyńca Zdroju: "Natalkę pamiętać będziemy jako miłą, uczynną dziewczynkę, życzliwą, pełną energii harcerkę. Nie znajdujemy słów, by wyrazić swój ból i smutek, jaki odczuwamy po stracie" - czytamy.

Internauci są poruszeni śmiercią Natalii.

"Boże, serce pęka na pół. Wiem jakie to cierpienie dla rodziców"; "Co się dzieje, to przecież jeszcze dziecko"; "Wyrazy współczucia dla rodziny";" Biedne dziecko....serce pęka."; "Straszna to tragedia, aż brak słów, na ten ból nie ma lekarstwa. Niech spoczywa w spokoju"; "Boże dopomóż , zmiłuj się nad nami"; "Wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny" - to tylko niektóre z nich.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Podrzucili obce zwłoki do grobu naszej rodziny
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Listen on Spreaker.