Na drodze wojewódzkiej w Ustrobnej w województwie podkarpackim doszło do zderzenia czterech samochodów. Kobieta kierująca toyotą wpadła w poślizg i zjechała na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do karambolu. Dwie osoby zostały ciężko ranne i wymagają specjalistycznej opieki medycznej. Poznaj szczegóły wypadku na Podkarpaciu.
Autor: KMP w Krośnie/ Materiały prasowe
Podkarpackie. Zderzenie czterech samochodów w miejscowości Ustrobna
W środę 24 stycznia, około godz. 16:30, doszło do koszmarnego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 990 w Ustrobnej na Podkarpaciu. 52-letnia kierująca wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu.
Doszło do uszkodzenia trzech innych samochodów, z czego opel biorący udział w wypadku wylądował ze zmiażdżoną maską na poboczu, a toyota przygrzmociła w znak drogowy.
Droga w Ustrobnej na Podkarpaciu została zablokowana na czas udzielania poszkodowanym pomocy. W wyniku karambolu dwie osoby zostało ciężko ranne, wymagały przetransportowania do szpitala i otrzymały specjalistyczną pomoc, poinformowała Komenda Miejska Policji w Krośnie. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Podkarpackie. Ogromny pożar przy szkole podstawowej. Butle z gazem groziły wybuchem