W rzeszowskim Medyku codziennie na COVID-19 testuje się tysiące osób [GALERIA]

2022-01-27 19:28
TESTY NA KORONAWIRUS
Autor: Beata Olejarka W CM Medyk na ul. T. Rejtana w Rzeszowie jest największy punkt Drive Thru na Podkarpaciu

Rekordy zakażeń koronawirusem doprowadziły do zdalnego nauczania. Coraz więcej osób choruje. Lekarze masowo wysyłają pacjentów na testy. W rzeszowskim Medyku codziennie przyjmowanych jest tysiące osób. Mimo zwiększonej liczby osób, które przyjeżdżają na testy, nie ma godzin oczekiwania i paraliżu.

Od początku pandemii, Centrum Medyczne MEDYK w Rzeszowie przeprowadza testy na koronawirusa. Prężnie działający punkt drive thru przy ul. T. Rejtana w szczytach pandemii przyjmuje codziennie od kilkuset do nawet kilku tysięcy osób. Do rzeszowskiego punktu poboru wymazów codziennie ustawiają się długie  kolejki, jednak nie ma paraliżu i długich godzin oczekiwania. Do pracy przy stanowiskach poboru wymazów oddelegowano większą liczbę osób i te na zmianach przez całą dobę sprawnie przyjmują wszystkich, którzy potrzebują wykonać test. Mimo ogromnego oblężenia, wynik testu antygenowego dostaniemy w punkcie już po 15 minutach, zaś wynik testu PCR możemy pobrać z dedykowanej do tego strony internetowej lub swojego konta pacjenta.

Zobacz też: Oleszyce. Straszna śmierć 41-latka. Zabiły go ziarna kukurydzy

Badania wykonywane są zarówno w związku z umową na NFZ jak i na potrzeby prywatne pacjentów, np. w związku z podróżą za granice. W takim przypadku wynik otrzymamy zarówno w języku polskim jak i angielskim).

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Poniżej galeria zdjęć: Rzeszów. Kolejki do testów na COVID: 

Dlaczego warto się zaszczepić na COVID19?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE