Wielka wygrana w Mini Lotto w Błażowej! Wydał niewielką sumę, zgarnął ogromną kasę

2022-02-17 12:43
Wielka wygrana w Mini Lotto w Błażowej! Wydał niewielką sumę, zgarnął ogromną kasę
Autor: totalizator.pl/ materiały prasowe

O dużym szczęściu może mówić gracz, który zagrał w Mini Lotto w Błażowej (Podkarpackie). Wydał niewielkie pieniądze i zgarnął sporą sumkę! Chociaż trzeba będzie odliczyć od niej 10 procent, w portfelu zostanie sporo pieniędzy. Ile wyniosła wygrana? Znamy szczegóły.

Ogromne szczęście i duży zastrzyk gotówki przyniosły komuś liczby wylosowane w Mini Lotto. O wygranej poinformował Totalizator Sportowy. W losowaniu w środę, 16 lutego 2022 padły liczby: 3, 4, 20, 29, 32. Z pewnością zapamięta je szczęśliwiec, który zagrał w kolekturze przy ul. Armii Krajowej 31 w Błażowej. Zgarnie on sporą wygraną: 309 773 zł! Trzeba jednak pamiętać, że posiadacz szczęśliwego kuponu będzie musiał odprowadzić dziesięć procent podatku od wygranej. W "kieszeni" zostanie jednak ogromna kwota! Nagrodę należy odebrać do 60 dni od dnia następującego po dniu losowania.

Zobacz też: Silny wiatr na Podkarpaciu. 52 interwencje strażaków "Jeżeli nie musimy wychodzić z domów, zostańmy w nich"

Jak zagrać w Mini Lotto? Wystarczy zainwestować 1,50 zł i wybrać 5 liczb z 42 - można wybrać je samodzielnie lub na chybił trafił.  W Mini Lotto można zgarnąć nawet 400 000 złotych. W grze nie występuje kumulacja, w przypadku, gdy nie zostanie trafiona żadna “piątka​", kwota na tę wygraną powiększa wygrane za trafienie "czwórek" i "trójek".

W ostatnim czasie na Podkarpaciu padła główna wygrana w Lotto. “Szóstkę” trafiono w Strzyżowie oraz wygrana w zdrapce Lotto “Zielona Kasa” w Stalowej Woli.

Iława. Kierowca busa nie przepuścił dziewczynki na przejściu dla pieszych
Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE