Wypadek w Lubaczowie. Dwie osoby w szpitalu

i

Autor: KPP Lubaczów Wypadek w Lubaczowie. Dwie osoby w szpitalu

Wypadek

Wypadek w Lubaczowie. Dwie osoby w szpitalu

2023-01-31 14:14

Do wypadku doszło we wtorek (31 stycznia 2023) w Lubaczowie na ul. Mickiewicza (Podkarpackie). Jak informuje policja, kierująca samochodem osobowym marki Skoda najechała na tył jadącego przed nią peugeota. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Wypadek w Lubaczowie. Dwie osoby w szpitalu

We wtorek (31 stycznia 2023) w Lubaczowie przed godz. 11.00 doszło do wypadku drogowego na ul. Mickiewicza. Na miejsce wezwano lubaczowską policję.

- Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierująca skodą 26-letnia mieszkanka województwa lubelskiego, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w tył jadącego przed nią peugeota - podaje KPP Lubaczów.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że w wyniku zdarzenia zarówno kierująca peugeotem, 37-letnia mieszkanka gminy Cieszanów jak i jej pasażer trafili do szpitala. Obydwie kierujące były trzeźwe.

Policja apeluje o ostrożność!

- Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo zależy w głównej mierze od naszych zachowań na drodze - apelują podkarpaccy policjanci.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Ratownicy Medyczni z Przemyśla wygrali batalię sądową z dyrektorem Stacji Pogotowia
Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?