Zaginął Mariusz Michalik z Rzeszowa! Policja i strażacy przeszukają żwirownię

2021-01-22 21:24 eib
Zaginął Mariusz Michalik z Rzeszowa! Policja i strażacy przeszukają żwirownię
Autor: KWP Rzeszów Zaginął Mariusz Michalik z Rzeszowa! Policja i strażacy przeszukają żwirownię

Zaginął Mariusz Michalik z Rzeszowa. Mężczyzna ostatni raz widziany był 5 stycznia. 25-latek wyszedł z mieszkania na papierosa w godzinach 21-22. Do dziś nie ma z nim kontaktu, a jego telefon nie odpowiada. We wtorek policja oraz straż pożarna będzie przeszukiwała teren żwirowni w Rzeszowie. Bliscy i znajomi Mariusza proszą chętnych o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny.

Zaginął Mariusz Michalik, który w ostatnim czasie mieszkał w Rzeszowie

Mariusz Michalik zaginął 5 stycznia 2021 roku. 25-latek pochodzi z miejscowości Osiek. Mężczyzna mieszkający i pracujący, na co dzień w Rzeszowie przy ul Grabskiego wyszedł z mieszkania na papierosa w godzinach 21-22.

Do dziś nie ma z nim kontaktu, a jego telefon nie odpowiada. Policję zaalarmowali zaniepokojeni współlokatorzy mężczyzny, którzy zeznali, że mężczyzna, co wieczór wychodził na papierosa przed blok, a w mieszkaniu zostawił kurtkę, dokumenty oraz klucze.

Przeczytaj: Zaginął 25-latek. Gdzie jest Mariusz? ZAGADKOWE zaginięcie mieszkańca Rzeszowa

Policja i straż pożarna przeszukają żwirownię w Rzeszowie

Policjanci i strażacy z Państwowej Straży Pożarnej na wtorek (26.01.2021) planują przeszukanie żwirowni w Rzeszowie. Poszukiwania odbędą się 26.01.2021 r. o godzinie 9:00.

Na Facebooku trwa mobilizacja osób, które chcą pomóc w poszukiwaniach zaginionego Mariusza Michalika.

- Rodzina jest zrozpaczona, błagamy, pomóżcie - proszą administratorzy strony na Facebook "Śladem Zaginionych" i dodają: - Jeśli ktoś z Państwa chciałby pomóc w poszukiwaniach prosimy o kontakt z numerem podanym w plakacie, można również napisać do nas.

Wszystkie osoby mające wiedzę na temat Mariusza Michalika proszeni są o kontakt z najbliższą komendą policji lub Wydziałem Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie, nr tel. 47 821 3839.

Zaginął Mariusz Michalik z Rzeszowa! Policja i strażacy przeszukają żwirownię
Autor: Śladem zagiononych / Facebook Zaginął Mariusz Michalik z Rzeszowa! Policja i strażacy przeszukają żwirownię
Gdy zaginęły, były jeszcze dziećmi. Od lat trwają poszukiwania tych kobiet