Zaginęła kobieta. Przekroczyła granicę w Medyce. Wojna rozdzieliła ją z mężem

i

Autor: mat. policji Zaginęła kobieta. Przekroczyła granicę w Medyce. Wojna rozdzieliła ją z mężem

Zaginęła kobieta. Przekroczyła granicę w Medyce. Wojna rozdzieliła ją z mężem

2022-03-10 7:51

Zaginęła 71-latka. Kobieta przekroczyła granicę w Medyce 28 lutego 2022 o godz. 3:45 i udała się w nieznanym kierunku. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu prowadzą poszukiwania 71-latki. Udostępnili zdjęcia z monitoringu oraz rysopis kobiety. Szczegóły poniżej.

Aktualizacja 

- Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 71-letniej obywatelki Ukrainy, która 28 lutego przekroczyła granicę ?? ?? w Medyce i udała się w nieznanym kierunku. Policjanci ustalili miejsce jej pobytu w Polsce. Kobieta jest bezpieczna w nowym miejscu, ma zapewnioną opiekę.Z uwagi na jej dobro i względy osobiste, nie udzielamy szczegółowych informacji w tym zakresie. Dziękujemy za pomoc wszystkim osobom zaangażowanym w te poszukiwania - informuje policja.

Aktualizacja

Policjanci wciąż szukają kobiety. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.  Udostępnili zdjęcia z monitoringu.

- Może ktoś ją rozpoznaje, każdy sygnał jest ważny - napisali policjanci w mediach społecznościowych.

Policjanci z Przemyśla prowadzą poszukiwania obywatelki Ukrainy, która 28.02.2022 r. o godz. 3:45 przekroczyła granicę na przejściu granicznym w Medyce i udała się w nieznanym kierunku. Wojna rozdzieliła ją z mężem, z którym wciąż nie nawiązała kontaktu. Mężczyzna obecnie przebywa w punkcie recepcyjnym SP nr 14 w Przemyślu. Kobieta nie posiadała dokumentu ani telefonu. Policjanci podali rysopis kobiety:

Rysopis: wzrost 158 cm, szczupłej budowy ciała, włosy dłuższe, siwe, czesana w kok, oczy niebieskie, uszy średnie przylegające, nos średni, prosty, brak uzębienia. Znaki szczególne: brak.

Ubrana: ciemna kurtka do kolan z kapturem, spodnie materiałowe koloru czarnego, chustka na głowie w jasnym kolorze.

- Każdy kto ma wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej lub informacje, które mogłyby się przyczynić do odnalezienia kobiety, proszony jest o kontakt z przemyską komendą na numer telefonu 47 823 33 25, 47 823 33 10 lub pod nr alarmowy 112 - apelują policjanci - Pomóżmy by rozdzielona przez wojnę rodzina mogła się odnaleźć.

Parada Balonowa "Miłość - POKÓJ - Jedność"
Sonda
Pomagasz ukraińskim uchodźcom?