Adriana kochała pomagać. Pokonała ją sepsa. Żegnaj, kochana Adi

i

Autor: Archiwum prywatne Adriana kochała pomagać. Pokonała ją sepsa. "Żegnaj, kochana Adi"

Tragedia

Adriana zmarła nagle. Słowa jej męża chwytają za serce "Nigdy nie odrzuciła nikogo, zawsze chciała pomóc"

Adriana Mazurek, społeczniczka, była liderka Szlachetnej Paczki zmarła nagle. Przegrała walkę z sepsą. Piekary Śląskie pogrążyły się w smutku. Mąż kobiety, pisze o Adrianie we wzruszających słowach. "Nigdy nie odrzuciła nikogo, każdemu chciała pomóc, a wystarczył jej uśmiech, słowa i człowiek wiedział, że jest i wspiera. Teraz echhh, pozostaje pustka, łzy, smutek" - pisze Seweryn Mazurek.

Adriana Mazurek, była liderka Szlachetnej Paczki w Piekarach Śląskich, społeczniczka, zmarła w poniedziałek, 25 lipca. Przegrała walkę z sepsą. Rodzina, znajomi i miasto pogrążyli się we smutku. Kochała pomagać innym. W środę, 3 lipca o godzinie 8 w kaplicy na cmentarzu ś. Józefa w Piekarach Śląskich, odbędą się uroczystości pogrzebowe. Mąż, żegna Adrianę Mazurek we wzruszających słowach.

Adriana kochała pomagać. Pokonała ją sepsa. "Żegnaj, kochana Adi"

"Dlaczego Ada pomagała? Hym, pewnie myślicie: pomoc to sława, uwielbienie, rozgłos. Jeśli tak myślicie, to jej nie znaliście. Robiła to dla uśmiechu innych, żeby im było lepiej i miała z tego dużą satysfakcję. Nigdy nie odrzuciła nikogo, każdemu chciała pomóc, a wystarczył jej uśmiech, słowa i człowiek wiedział, że jest i wspiera. Teraz echhh pozostaje pustka, łzy, smutek. Słowa o Adzie na FB - dobry człowiek, cudowna osoba, złoty człowiek, bezinteresowna, szczera, mądra, silna, anioł na ziemi, radosna. Tak, tak i po wielokroć tak, taka była. Nie wiem czy płacze po niej całe miasto, ale na pewno Ci co ja kochali i znali. Będzie nam jej brakować i jej niesienia pomocy. Myślę że zawsze będzie przy nas, w naszej pamięci nasz kochana Ada i pamięć o niej nigdy nie zginie" - pisze Seweryn Mazurek.

Express Biedrzyckiej: dr Mirosław Oczkoś: 99 proc. ministrów i wiceministrów to klasyczni nieudacznicy
Sonda
Czy wiesz, gdzie szukać pomocy w kryzysowych sytuacjach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany