Potrącił policjanta, posiedzi w więzieniu

i

Autor: Policja Jastrzębie Zdrój

BANDYTA! Uciekał z towarem, potrącił policjanta!

2019-11-20 15:05

Szokująca sprawa z Jastrzębia-Zdroju. 30-letni kierowca potrącił policjanta podczas ucieczki. Mężczyzna został przyłapany na transakcji narkotykowej.

Wszystko zaczęło się krótko po północy 20 listopada. Policjanci patrolowali ulice w Jastrzębiu-Zdroju. Na ul. Pszczyńskiej zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok funkcjonariuszy zaczęli uciekać. Jeden pieszo, drugi samochodem. Policjanci wiedzieli, że mają coś na sumieniu i ruszyli za nimi. Podczas akcji 30-letni kierowca potrącił policjanta. Mężczyzna uciekał  swoim oplem, ale ostatecznie stróże prawa zajechali mu drogę, kończąc tym samym pościg.

Policjanci po zatrzymaniu dwóch uciekinierów dowiedzieli się, dlaczego mężczyźni tak alergicznie zareagowali na widok munduru. Otóż zostali przyłapani podczas transakcji narkotykowej. Za potrącenie policjanta, złamanie sądowego postanowienia oraz posiadanie i handel narkotykami 30-latek może trafić do więzienia na 10 lat więzienia. Drugiemu z mężczyzn, 31-latkowi grożą natomiast 3 lata pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE