Będzin: 29-letni zazdrośnik SKATOWAŁ starszego kolegę! Fatalny finał libacji

2020-09-02 16:43 Rafał Strzelec
Pobicie w Będzinie
Autor: Policja Będzin

Brutalne pobicie w Będzinie. 29-letni mieszkaniec miasta zaatakował swojego 66-letniego znajomego podczas suto zakrapianej alkoholem imprezy. - Obrażenia, jakich doznał, realnie zagrażały jego życiu - twierdzi policja. Za przestępstwo którego się dopuścił, 29-latek może spędzić w więzieniu nawet 10 najbliższych lat.

Policjanci otrzymali zgłoszenie na temat tego zdarzenia w minioną niedzielę po południu. Okazało się, że podczas suto zakrapianej imprezy alkoholowej w mieszkaniu na terenie będzińskiej dzielnicy Małobądz doszło do ciężkiego pobicia. - Jak ustalili śledczy, w mieszkaniu 66-latka pojawił się jego 29-letni znajomy wraz ze swoją 34-letnią partnerką życiową. W trakcie spotkania uczestnicy wypili sporą ilość alkoholu. Gdy 29-latek wyszedł do ubikacji, 66-latek próbował wykorzystać jego pijaną 34-letnią partnerkę. Po wyjściu z łazienki, widzący "zaloty" nietrzeźwego kompana 29-latek, zaatakował swojego znajomego - opisuje całe zajście policja.

Sprawca był wyjątkowo brutalny. Okładał 66-latka pięściami po całym ciele - twarzy, głowie, tułowiu. Agresję potęgował alkohol. 29-latek miał aż trzy promile w organizmie. Ale nie jest to żadne usprawiedliwienie takiego zachowania. - Na wniosek śledczych, sąd tymczasowo aresztował 29-letniego będzinianina. Grozi mu teraz nawet 10 lat więzienia - podsumowuje zdarzenie będzińska policja.

Rozpoznajecie włamywacza? Nagrała go kamera