Bezwzględny złodziej poszukiwany! Jego ofiarą padła starsza kobieta [ZDJĘCIA]

2020-06-30 20:22 RS
Czechowice-Dziedzice. Policja szuka złodzieja!
Autor: Policja Czechowice-Dziedzice

Policjanci z Czechowic-Dziedzic proszą o pomoc w odnalezieniu złodzieja, który bezwzględnie okradł starszą kobietę. Policjanci publikują wizerunek mężczyzny i mają nadzieję, że z pomocą internautów uda się go schwytać.

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna zabrał z mieszkania starszej kobiety pieniądze. - Kradzież miała miejsce w jednym z mieszkań na terenie Czechowic-Dziedzic. Publikujemy wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości - zakomunikowali stróże prawa.

Jednocześnie dodają, że złodziej przez kilka dni wynajmował jedno z pomieszczeń w mieszkaniu seniorki. - Zyskawszy zaufanie, wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej skradł przechowywaną w mieszkaniu gotówkę - piszą funkcjonariusze. Do kradzieży doszło w okolicach 4-5 czerwca.

- Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 857 08 10 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 - apelują policjanci.

Poniżej wizerunek podejrzanego.

Horrory mrożące krew w żyłach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.