Bielsko-Biała. Obrzydliwy atak na Martę Lempart! Usłyszała dobrze jej znane słowo

2021-09-24 13:05
Marta Lempart
Autor: Facebook Marta Lempart

Bielsko-Biała. W niedzielę w mieście odbył się Marsz Równości. W wydarzeniu wzięła udział Marta Lempart, liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Niestety, zaraz po wydarzeniu nie obyło się bez drobnego ekscesu. Jeden z mieszkańców Bielska-Białej podszedł do Lempart i skierował do niej obraźliwe słowo. Było to jedno z podstawowych haseł Strajku Kobiet.

Marta Lempart pojawiła się w ubiegłą niedzielę w Bielsku-Białej. Liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet uczestniczyła w Marszu Równości.W wydarzeniu brało udział około tysiąca osób. Pojawiła się również kontrmanifestacja, ale na szczęście obyło się bez specjalnych ekscesów. Wydarzenie przebiegało w miarę spokojnie. - Dwie petardy rzucone w tłum podczas Marszu Równości w Bielsku-Białej. Nikomu nic się nie stało. Policja goni patridiotów, my idziemy dalej - podał Strajk Kobiet. Jednak w pewnej chwili Lempart została słownie zaatakowana przez jednego z mieszkańców Bielska-Białej. Mężczyzna podszedł do niej i zapytał: Przepraszam, pani Marta Lempart?

Gdy liderka OSK potwierdziła, spotkała się z wulgarną odpowiedzią. - To wypier****j z Bielska. No takie hasło macie? No to wyp****j, wypier****j z Bielska! - powiedział mężczyzna. Nagranie szybko trafiło do sieci. Warto przypomnieć, że słynne przekleństwo stało się jednym z głównych haseł Strajku Kobiet. Pojawiało się na wszystkich manifestacjach, jakie odbywały się w całej Polsce po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Tak mieszka Marta Lempart
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE